Tonometr digitální Veroval zápěstní

Zdravotnický prostředek

Tlakoměr Veroval® k měření krevního tlaku na zápěstí je kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na zápěstí dospělých osob a je vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech.

Cena vč. DPH
1 249 Kč
Dostupnost
skladem 1 ks

PDK: 3485712 | Zbozi: 18141630

Popis produktu

Tlakoměr Veroval©? k měření krevního tlaku na zápěstí je kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na zápěstí dospělých osob a je vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech.

Užití

Velký displej umožňuje snadné odečítání naměřených hodnot. Rozpoznává a zobrazuje srdeční arytmie. S optickou kontrolou nasazení manžety. K lepšímu posouzení výsledků se na levé straně zápěstního tlakoměru Veroval© nachází barevný systém semaforů jako přímý indikátor výsledku, na jehož základě Ize snáze kategorizovat naměřenou hodnotu. Paměť až 100 měření u každého uživatele (možno ukládat 2 uživatele). Snadné, intuitivní používání a extra velký, dobře čitelný displej.

Příznaky

Vysoký krevní tlak (arteriální hypertenze) nastává tehdy, pokud systolický arteriální tlak opakovaně dosahuje hodnot na 140/90 mm Hg. Při dlouhodobém vysokém tlaku jsou ohroženy cévy, srdce a další orgány a tento stav je třeba léčit.
Nízký krevní tlak (arteriální hypotenze) nastává tehdy, pokud jsou hodnoty systolického tlaku krve dlouhodobě pod 100/65 mm Hg. Nízký krevní tlak má za následek snížení prokrvení tkání a orgánů lidského těla. Průvodním jevem nízkého tlaku jsou závratě, potivost, pocit hladu.

Fakta

Pro zjištění krevního tlaku musí být naměřeny dvě hodnoty: - Systolický (horní) krevní tlak: Tato hodnota vzniká v momentě srdečního stahu, kdy je krev vtlačena do cév. - Diastolický (dolní) krevní tlak: Tato hodnota vzniká, je-li srdeční sval roztažený a opět se plní krví.
Naměřené hodnoty krevního tlaku se uvádějí v milimetrech rtuti (mmHg). Záruka na výrobek je 5 let od data zakoupení. Přesnost měření byla ověřena podle norem EN 1060-4. Přístroj je validován Evropskou společností pro hypertenzi (ESH) podle protokolu
ESH-IP2.

Složení

Obsah balení: přístroj k měření krevního tlaku, baterie, USB kabel, krabička na uložení přístroje, návod k použití se záručním listem.
Údaje o firmě www.hartmann-rico.cz

Příbalový léták