Tonometr digitální Veroval pažní s adaptérem

Zdravotnický prostředek

Pažní tlakoměr Veroval je kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob, vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Zajistí snadné,rychlé a přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku a tepové frekvence.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 3631729 | Zbozi: 18142070

Popis produktu

Pažní tlakoměr Veroval je kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob, vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Zajistí snadné,rychlé a přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku a tepové frekvence.

Užití

Pažní tlakoměr Veroval© je kvalitní výrobek k plně automatickému měření tlaku na paži dospělých osob a je vhodný k použití v klinické praxi i v domácnostech. Tento přístroj umožňuje bez předcházejícího nastavení, díky pohodlnému automatickému napumpování, snadné, rychlé a přesné měření systolického a diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Navíc vás upozorní na případný nepravidelný srdeční tep. V balení je i adaptér, který zajišťuje možnost připojit tlakoměr do elektrické sítě a možnost měřit tlak bez přítomnosti baterií.
Velký displej umožňuje snadné odečítání naměřených hodnot. Rozpoznává a zobrazuje srdeční arytmie. Pohodlná manžeta univerzální velikosti s ergonomickým nasazováním s technologií Secure fit pro pohodlné nafukování. Indikátor správného utažení manžety.
Kontrola nasazení manžety. Kapacita pro ukládání hodnot až 100 měření pro každého uživatele (možno ukládat 2 uživatele). Kapacita baterie až 1 000 měření. K lepšímu posouzení výsledků se na levé straně zápěstního tlakoměru Veroval© nachází barevný systém semaforů jako přímý indikátor výsledku, na jehož základě lze snáze kategorizovat naměřenou hodnotu.

Příznaky

Vysoký krevní tlak (arteriální hypertenze) nastává tehdy, pokud systolický arteriální tlak opakovaně dosahuje hodnot na 140/90 mm Hg. Při dlouhodobém vysokém tlaku jsou ohroženy cévy, srdce a další orgány a tento stav je třeba léčit. Nízký krevní tlak (arteriální hypotenze) nastává tehdy, pokud jsou hodnoty systolického tlaku krve dlouhodobě pod 100/65 mm Hg. Nízký krevní tlak má za následek snížení prokrvení tkání a orgánů lidského těla. Průvodním jevem nízkého tlaku jsou závratě, potivost, pocit hladu.

Fakta

Pro zjištění krevního tlaku musí být naměřeny dvě hodnoty: - Systolický (horní) krevní tlak: Tato hodnota vzniká v momentě srdečního stahu, kdy je krev vtlačena do cév. - Diastolický (dolní) krevní tlak: Tato hodnota vzniká, je-li srdeční sval roztažený a opět se plní krví.
Naměřené hodnoty krevního tlaku se uvádějí v milimetrech rtuťového sloupce(mmHg).
Záruka na výrobek je 5 let od data zakoupení. Přesnost měření byla ověřena podle norem EN 1060-4. Přístroj je validován Evropskou společností pro hypertenzi (ESH) podle protokolu ESH-IP2.

Složení

Obsah balení: přístroj k měření krevního tlaku, univerzální manžeta, baterie, USB kabel, textilní obal na uložení přístroje, síťový adaptér a návod k použití se záručním listem.
Údaje o firmě
Wwww.hartmann-rico.cz

Příbalový léták