Teploměr lékařský digitální Domotherm TH1 Color

Zdravotnický prostředek

Digitální teploměr DOMOTHERM TH1 slouží k měření tělesné teploty. Je doplněn akustickým signálem ke kontrole připravenosti k provozu a konci měření.

Cena vč. DPH
109 Kč
Dostupnost
skladem 5 ks

PDK: 2470764 | Zbozi: 18119477

Popis produktu

Digitální teploměr DOMOTHERM TH1 slouží k měření tělesné teploty. Je doplněn akustickým signálem ke kontrole připravenosti k provozu a konci měření.

Užití

Digitální teploměr k měření tělesné teploty se zvukovým signálem. Nejvyšší hodnota teploty při měření se ukazuje tak dlouho, dokud se přístroj nevypne. Akustický signál ke kontrole připravenosti k provozu a konci měření. Výsledek měření cca. 60 až 90 vteřin, vždy podle metody měření. Voděodolný. Pro kompletní čistící koupel (max. 30 minut).
Paměť pro naměřené hodnoty. Automatické ukládání poslední naměřené hodnoty.
Automatické vypnutí pro šetření baterie (po zhruba 10 minutách). Alarm při horečce od 37,5 *C. Extralesklý.

Dávkování

Způsoby měření: V ústní dutině (orálně) - senzor měření musí mít dobrý kontakt s ústy.
Zavřete pusu a nadýchněte se zvolna nosem, minimální doba měření: 1 minuta. V řitním otvoru (rektálně) - toto je nejjistější metoda měření. Hodí se obzvlášt pro kojence a malé děti. Špička teploměru se opatrně zavede 1-2 cm do řitního otvoru. Minimální doba měření: 1 minuta. Pod paží (axilárně) - tento druh měření je nevhodný k provádění přesného měření. Minimální doba měření: 5-10 minut!

Fakta

Opatření: chladné koupele nebo zábaly lýtek. Pokud horečka neklesá pod 38"C, doporučuje se hodně pít a klid v posteli. Při neměnící se teplotě přivolejte lékaře.

Příbalový léták