Teploměr digitální Thermoval Rapid—1 ks

Zdravotnický prostředek

Digitální teploměr Thermoval Rapid je plně automatický s rychlostí měření 10 sekund, s pamětí pro uchování poslední naměření teploty a s přesností měření +/- 0,1°C. Speciální zvukový signál při horečce, extra velký displej.

Cena vč. DPH
184 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3067627 | Zbozi: 18107552

Popis produktu

Digitální teploměr Thermoval Rapid je plně automatický s rychlostí měření 10 sekund, s pamětí pro uchování poslední naměření teploty a s přesností měření +/- 0,1"C. Speciální zvukový signál při horečce, extra velký displej.

Užití

Plně automatický digitální teploměr s přesností měření +/- 0,1"C. Teploměr je určený na měření tělesné teploty orálně (v ústech), axilárně (v podpaží) i rektálně (v konečníku).
Paměť umožňuje zobrazení poslední naměřené hodnoty. Rychlost měření je 10 sekund.
Po 10 minutách se sám automaticky vyplne. Se speciálním zvukovým signálem při horečce. Voděodolný.

Dávkování

Není stanoveno, dle potřeby.
Údaje o firmě
Společnost HARTMANN — RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti Paul Hartmann AG do tehdejšího podniku Rico Veverská
Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v
Heidenheimu v SRN. HARTMANN — RICO je prostřednictvím své dceřiné společnosti se sídlem v Bratislavě aktivní i na území Slovenské republiky. V České republice má společnost čtyři výrobní závody.

Příbalový léták