TePe Angle mezizubní kartáčky—modré 0.6 mm, 6 ks

TePe Angle, mezizubní kartáček s prodlouženou rukojetí, 6 ks v blistru. Jednoduché zavádění do mezizubních prostor. Štíhlá čistící hlava je zahnutá do pravého úhlu. Dlouhá, plochá rukojeť pro jistou manipulaci. Plastem izolovaný drátek je šetrný k zubům.

Cena vč. DPH
129 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3248490 | Zbozi: 18106792

Popis produktu

TePe Angle, mezizubní kartáček s prodlouženou rukojetí, 6 ks v blistru. Jednoduché zavádění do mezizubních prostor. Stíhlá čistící hlava je zahnutá do pravého úhlu.
Dlouhá, plochá rukojeť pro jistou manipulaci. Plastem izolovaný drátek je šetrný k zubům.

Užití

Mezizubní kartáčky TePe Angle byly vytvořeny na základě úzké spolupráce s předními švédskými zubními odborníky. Všechny velikosti mají plastem izolovaný drátek, aby byla zajištěna maximální ochrana dásní a zubů. TePe Angle, mezizubní kartáček má prodlouženou rukojeť a zajišťuje jednoduché zavádění do mezizubních prostor. Štíhlá čistící hlava je zahnutá do pravého úhlu pro jednoduché dosažení zejména zadních mezizubních prostorů ze strany patra i jazyka. Dlouhá, plochá rukojeť umožňuje přirozený, ergonomický úchop, podporující kontrolované a jisté pohyby. Baleno v blistru.

Dávkování

Čištění mezizubních prostor 1x denně, jemně zavádíme, vlákna zvlhčete vodou či nejlépe mezizubním gelem.

Příznaky

Zánět dásní, impantáty, korunky, zubní náhrady.

Prevence

Zubního plaku, kamene a kazu. Prevence zánětu dásní a parodontitidy.
Údaje o firmě
V současné době se Profimede může pochlubit nejširším sortimentem pomůcek ústní hygieny v ČR a řetězcem franšízových prodejen Péče o zuby©. Z důvodů zvýšení dostupnosti Profimedem poskytovaných služeb svým věrným zákazníkům se společnost strategicky zaměřila na rozšíření sítě obchodů v celé ČR.
Výhledy ohledně dalšího vývoje společnosti jsou odpovídající celému vývoji a povaze
Profimedu. Tím, že se Profimed již od svého prvopočátku zaměřuje na poskytování služeb s vysokým standardem a širokou nabídkou produktů, bude i nadále směřovat své aktivity k získávání inovací stávajících kvalitních produktů, novinek a nových způsobů moderní stomatologie.
Když profesionální péči, tak Péči o zuby a tělo! Struktura Profimedu se dělí na dvě základní divize, Péče o zuby a Péče o tělo©.
Divize Péče o zuby je co do historie společnosti významnější a větší divizí, mezi hlavní značky patří: G.U.M., Philips Sonicare, Swissdent, TePe, Waterpik, UltraDEX, Halter
Bonbons, aj.
Cíle Profimedu jsou jasné: produktů. - Hledat na českých a světových trzích „nové trendy“ a co nejrychleji je nabídnout svým zákazníkům. - Orientovat se podle požadavků odborníků, lékařů, stomatologů a jejich pacientů. - Inovovat a naslouchat svým zákazníkům. - Navštěvovat odborné kongresy, sledovat mezinárodní odbornou literaturu a aplikovat nejnovější poznatky ve výběru a doporučení vhodných výrobků zákazníkům. www.profimed.cz

Příbalový léták