Swiss NatureVia Sleepnox Forte—10 kapslí

Nenávyková, extra silná směs standardizovaných extraktů čtyř bylin (kozlík, chmel, meduňka, mučenka), které přispívají ke zklidnění při stresu a zvýšeném duševním napětí. Napomáhají ke snadnějšímu usínání a zlepšení kvality spánku.

Cena vč. DPH
102 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3990331 | Zbozi: 18136959

Popis produktu

Nenávyková, extra silná směs standardizovaných extraktů čtyř bylin (kozlík, chmel, meduňka, mučenka), které přispívají ke zklidnění při stresu a zvýšeném duševním napětí.
Napomáhají ke snadnějšímu usínání a zlepšení kvality spánku.

Užití

Sleepnox forte obsahuje extra silnou směs standardizovaných extraktů kozlíku, chmele, meduňky a mučenky, které přispívají k uklidnění, uvolnění stresu, snadnějšímu usínání a zlepšení kvality spánku. Bezpečné a nenávykové.

Dávkování

1 kapsle 30 - 60 min. před spaním. Pro silnější účinek je možné použít 2 kapsle.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.

Příznaky

Nespavost, poruchy spánku a usínání, stres, duševní napětí.

Fakta

Kozlík lékařský je jednou z nejčastěji užívaných bylin při nespavosti vlivem nervového vyčerpání, přepracování a stresu. Nezpůsobuje závislost a omámenost. Účinnou látkou této rostliny je kyselina valerenová, která přímo zasahuje do metabolismu kyseliny gama-aminomáselné, což je látka zodpovědná za navození spánku. Kozlík se používá jako sedativum při nespavosti, stresech, bolestech hlavy, nervovém podráždění a jako spasmolytikum. Chmel se užívá při nespavosti a nervozitě. Mučenka působí blahodárně na nervový systém, její účinky jsou výrazně uklidňující. Je výborným sedativem, tlumí pocity úzkosti, nervozity a psychického napětí. Užívání mučenky působí proti nespavosti a depresím. Meduňka působí sedativně, má uklidňující účinky a působí blahodárně při neurózách.

Složení

1 kapsle obsahuje:
Kozlík lékařský(Valeriana officinalis, extrakt z kořene 150 mg) 600 mg; Chmel otáčivý (Humulus lupulus, extrakt ze šištic 85 mg) 340 mg; Mučenka pletní (Passiflora incarnata, extrakt z nati 50 mg) 300 mg; Meduňka lékařská (Melissa officinalis, extrakt z listů 75 mg) 600 mg.
Údaje o firmě www.naturevia.cz

Příbalový léták