Neospan Forte—45 tobolek

NEOSPAN Forte obsahuje extra silnou dávku kozlíku lékařského (200 mg v 1 tobolce) a pomerančovník hořký, pro snadnější usínání a kvalitnější spánek. Přípravek je dále obohacen o vitaminy B1, B2, B6 a hořčík.

Cena vč. DPH
279 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3165769 | Zbozi: 18109306

Popis produktu

NEOSPAN Forte obsahuje extra silnou dávku kozlíku lékařského (200 mg v 1 tobolce) a pomerančovník hořký, pro snadnější usínání a kvalitnější spánek. Přípravek je dále obohacen o vitaminy B1, B2, B6 a hořčík.

Užití

Pomáhá s usínáním (1).
Zlepšuje kvalitu spánku (2,4.)
Omezuje předčasné probouzení (3,4).
Obsahuje 6 rostlinných extraktů, vitaminy B1, B2, B6 a hořčík: - Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) pomáhá při úzkosti a nespavosti. NEOSPAN Forte obsahuje bezpečnou a účinnou dávku kozlíku lékařského (1). - Pomerančovník hořký (Citrus aurantium) přispívá k přirozenému spánku. - Chmel otáčivý (2) (Humulus lupulus) má uklidňující účinek a pomáhá s kvalitou spánku.
Uvolňuje napětí a zmírňuje nervovou podrážděnost. - Mučenka pletní (3) (Passiflora incarnata) pomáhá s kvalitou spánku a celkovým uvolněním a relaxací. - Meduňka lékařská (4) (Melissa officinalis) má zklidňující účinky. Pomáhá při stresu, nervozitě či potížích se spánkem. - Heřmánek pravý (Matricaria recutita) přispívá k optimální relaxaci, podporuje přirozenou psychickou a fyzickou pohodu, pomáhá udržovat zdravé spaní. - Vitaminy B1, B2, B6 přispívají k normální činnosti nervového systému. - Hořčík přispívá ke snížení únavy a míry vyčerpání.
Doplněk stravy.

Dávkování

1 tobolka půl hodiny před spaním. Pro silnější účinek je možné užít až 2 tobolky.
Pro dosažení dlouhodobého účinku užívat po dobu 2-3 měsíců.

Příznaky

Co způsobuje problémy s usínáním a spánkem? - nepravidelný režim - stres - nervozita a napětí - nedostatek pohybu - kouření, alkohol, káva a těžká jídla - nevhodné podmínky pro spaní (nedostatečné zatemnění, špatná matrace, nedostatek čerstvého vzduchu).

Poznámka

Ukládat mimo dosah dětí!
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.
Děti, těhotné a kojící ženy a uživatelé antidepresiv mohou přípravek užívat po konzultaci se svým lékařem nebo lékárníkem.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 *C. Chraňte před přímým sluncem a mrazem.

Složení

1 tobolka obsahuje: Sušený kořen kozlíku lékařského (Valeriana officinalis L.) 200 mg, suchý extrakt natě meduňky lékařské (Melissa officinalis L.) 65 mg, suchý extrakt květu mučenky pletní (Passiflora incarnata L.) 50 mg, suchý extrakt šištic chmele otáčivého (Humulus lupulus L.) 46 mg, suchý extrakt květu heřmánku pravého (Matricaria recutita
L.) 37 mg, olej pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium L.) 5 mg, hořčík 57 mg, vitamin B6 2 mg, vitamin B2 0,6 mg, vitamin B1 0,4 mg.
Údaje o firmě www.simply-you.cz

Příbalový léták