Swiss NatureVia Mega brusinky Akut—15 kapslí

Přípravek obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z brusinek Cran-Max a extrakt ze zlatobýlu, který podporuje zdraví a správnou funkci měchýře a dolních močových cest. Zlatobýl podporuje vylučování moči a tím vyplachování močových cest.

Cena vč. DPH
219 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4500063 | Zbozi: 18136334

Popis produktu

Přípravek obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z brusinek Cran-Max a extrakt ze zlatobýlu, který podporuje zdraví a správnou funkci měchýře a dolních močových cest.
Zlatobýl podporuje vylučování moči a tím vyplachování močových cest.

Účinné látky

Cran-Max - brusinkový extrakt
Zlatobýl obecný

Užití

Zlatobýl podporuje zdraví a správnou funkci měchýře a dolních močových cest, zvýšené vylučování moči a tím vyplachování močových cest. Brusinkový extrakt Cran-Max má garantovaný vysoký obsah proanthokyanidinů (PAC) a unikátní technologii BioShield.
Severoamerická brusinka velkoplodá (Vaccinium macrocarpon) obsahuje mnoho dalších cenných přírodních látek s fyziologickým účinkem - vitaminy, minerály, flavonoidy aj.
Unikátní složení Cran-Max - zůstávají zachovány všechny aktivní látky z celého plodu, jejichž vzájemný účinek se posiluje. Výsledný synergický efekt všech složek je vyšší než při použití jen některých částí plodu (šťáva, proanthokyanidiny PAC). 500mg
Cran-Max © obsahuje min.36mg PAC. Ochranná technologie BIO Shield využívá brusinkovou vlákninu k ochraně aktivních látek před žaludeční kyselinou, umožňuje jejich postupné uvolňování, dokonalé vstřebání a prodloužený účinek.

Dávkování

1- 3 kapsle denně podle potřeby.

Fakta

Tento produkt obsahuje Cran-Max, registrovanou ochrannou známku Bio-Nutra TM
Technologies a je licencovaný U.S. patentem: 6,231,866 a 6,440,467.
Údaje o firmě www.naturevia.cz

Příbalový léták