Sensodyne Expandující dentální nit

Sensodyne expandující zubní nit, impregnováno fluoridem. Pomáhá ochraně před onemocněním dásní, které může být příčinou citlivosti zubů.

Cena vč. DPH
99 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 5000347084065 | Zbozi: 18102753

Popis produktu

Sensodyne expandující zubní nit, impregnováno fluoridem. Pomáhá ochraně před onemocněním dásní, které může být příčinou citlivosti zubů.

Užití

Jemně voskovaná stlačená vlákna jsou uzpůsobena ke snadnému zavedení do mezizubních prostor, kde dochází k expanzi jejich objemu, a tím k důkladnému vyčištění.
Používáním zubní nitě vyčistíte až 40 % mezizubních prostor, do kterých nedosáhnete kartáčkem.

Dávkování

Minimálně 2x denně.

Prevence

Fakta

Při pravidelném používání prevence proti onemocnění dásní, které může být příčinou citlivosti zubů.

Poznámka

Mateřská společnost GlaxoSmithKline Plc. vznikla v roce 2000 spojením dvou významných firem, SmithKlineBeecham Plc a GlaxoWellcome Plc. Historie obou společností sahá až do 18. století a je provázena celou řadou významných objevů, prodejních úspěchů, originálních marketinkových aktivit a značným ekonomickým růstem (podrobnosti na www.gsk.com). V České republice obě společnosti rozvíjely své aktivity od 90. let minulého století. Původní firma SmithKline Beecham začala působit na českém trhu v lednu 1992 a měla 3 divize. Její výrobky se v Československu prodávaly i dříve prostřednictvím třetích stran. Do roku 1995 zde existovala divize veterinárních léčiv, po jejím prodeji pokračovaly v aktivitách divize Pharmaceuticals a divize Consumer
Healthcare. Divize Consumer Healthcare výrazně rozšířila svoji činnost akvizicí společnosti Sterling Health v roce 1997. Zastoupení Sterling Health s.r.o. zde působilo od konce roku 1991 a věnovalo se výlučně oblasti volně prodejných léků (např. Panadol).
Fúzí SmithKline Beecham a GlaxoWellcome vzniklo portfolio volně prodejných léků, které pokrývá hlavní terapeutické oblasti. Výrobkové portfolio divize Consumer Healthcare se každý rok významně rozrůstá o nové přípravky v rámci jednotlivých terapeutických skupin. Současně společnost uvádí na trh nové léky a přípravky v nových léčebných kategoriích.

Složení

Nylon 66, Microcrystalline Wax, PEG 1500, Pluronic, Ethylene VA/Copolymer EP400,
Menthol Flavour, Spicemint Liguid, Agua, Polyvinyl Alcohol, Sodium Sccharin, Sodium
Fluoride. Obsahuje fluorid sodný.
Údaje o firmě www.gsk.com

Příbalový léták