Sebamed Sprchový gel Shower fresh—200 ml

Sprchový gel Frische Dusche je osvěžující gel se zvlhčujícími látkami a alantoinem. Chrání kyselý plášť na pokožce a ochrannou funkci pokožky - obzvláště vhodný pro lidi s citlivou pokožkou nebo pro ty, kteří se často sprchují.

Cena vč. DPH
121 Kč
Dostupnost
skladem 1 ks


PDK: 4103040906618 | Zbozi: 18120240

Popis produktu

Sprchový gel Frische Dusche je osvěžující gel se zvlhčujícími látkami a alantoinem.
Chrání kyselý plášť na pokožce a ochrannou funkci pokožky - obzvláště vhodný pro lidi s citlivou pokožkou nebo pro ty, kteří se často sprchují.

Užití

Jemně čistí pokožku a činí ji hladkou a jemnou. Obzvláště vhodné pro lidi s citlivou pokožkou nebo pro ty, kteří se často sprchují. Chrání kyselý plášť na pokožce a ochrannou funkci pokožky. Pro všechny typy pokožky, dokonce i suchou pokožku.
Rada při sprchování: nepoužívat příliš horkou vodu, nesprchovat se příliš dlouho a ne příliš často. Lidé se suchou pokožkou by měli pravidelně používat tělové mléko nebo krém na následnou péči o pokožku.

Dávkování

Do dlaně si nalijte trochu gelu (asi jako pětikoruna), napěňte a naneste po celém těle.
Poté opláchněte pod sprchou.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Sebamed je průkopník medicínské péče o pleť, má více než 40ti letou zkušenost v klinickém výzkumu a vývoji účinných výrobků s aktivními, pleti vlastními látkami.
Hodnota pH 5,5 zdravé kůže, má přirozenou ochrannou funkci.

Poznámka

V dlouholeté výzkumné práci vyvinul Sebamed inovační produkty pro péči o pokožku.
Všechny produkty jsou testovány v úzké spolupráci s univerzitními a dermatologickými klinikami. Vyznačují se pečlivě odsouhlasenými recepturami a garantují maximální snášenlivost pleti. Stálým vývojem a rozhodujícím zaváděním produktů program čištění pleti a pečující program vždy odpovídají nejnovějšímu stavu dermatologického výzkumu.
Údaje o firmě www.markdistri.cz,infomarkdistri.cz,www.sebamed.com

Příbalový léták