Bioderma Atoderm Sprchový gel—500 ml

Atoderm sprchový gel 500ml - rodinné balení sprchového gelu na suchou a citlivou pokožku. Chrání ji před vysoušením, díky zjemňujícím vlastnostem nezanechává pokožku napnutou, obsahuje přirozené pH, má jemnou krémovou konzistenci.

Cena vč. DPH
409 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2625409 | Zbozi: 18133122

Popis produktu

Atoderm sprchový gel 500ml - rodinné balení sprchového gelu na suchou a citlivou pokožku. Chrání ji před vysoušením, díky zjemňujícím vlastnostem nezanechává pokožku napnutou, obsahuje přirozené pH, má jemnou krémovou konzistenci.

Užití

Aktivní hygienický přípravek. Čistí bez narušení kožní ochranné bariéry a napomáhá obnovit hydrolipidový plášť kůže. Pročišťuje - purifikuje kůži, zabraňuje množení mikroorganismů odpovědných za chronický průběh onemocnění a návratný charakter příznaků.
Atoderm sprchový gel pokožku jemně čistí a zanechává ji hebkou, chrání před vysoušením pokožky, díky zjemňujícím vlastnostem nezanechává pokožku napnutou, obsahuje přirozené pH, jemná krémová konzistence. Speciální aktivní hygienický čistící přípravek pro konstitučně suchou kůži kojenců, dětí a dospělých. Je určen k očištění chronicky suché kůže, suché podrážděné kůže, rohovité a šupinaté kůže, která má při doteku drsný povrch.

Dávkování

Atoderm sprchový gel naneste ma mokrou pokožku a vytvořte krémovou pěnu.
Opláchněte vodou a pokožku vysušte do sucha.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Suchá, drsná, olupující se kůže vyvolává svědění a podporuje rozvoj infekce. Narušená kožní bariéra (například u atopického ekzému) usnadňuje průnik alergenů. Proto byly vyvinuty speciální kosmetické přípravky, jejichž cílem je kožní bariéru posílit a současně zabránit suchosti kůže. Pro komplexní řešení chronických problémů atopické dermatitidy a pro velmi suchou kůži byl vyvinut program Atoderm. Pravidelná promašťující a hydratační péče o kůži a její vhodná hygiena výrazně zlepšují fyziologické vlastnosti a funkce kůže a odstraňují projevy ekzémového onemocnění. Některé přípravky programu
Atoderm působí také proti místní infekci, která druhotně postihuje kůži a tím stav výrazně zhoršuje. Vysoká účinnost přípravků byla ověřena na klinických pracovištích. Přípravky se používají na obličej i na tělo každodenně - jak v období zhoršení, tak i mimo toto období. Preventivní ošetřování kůže vede k oddálení vzniku nových projevů. Předností přípravků je také komfort, který pacientovi přinášejí. Zajišťují příjemný pocit, snadno se roztírají a mají praktické balení. Neobsahují parfém.

Příbalový léták