Psí sádlo Medical Dr.Weiss—75 ml

Zdravotnický prostředek

Originální mast obsahuje směs přírodních extraktů, které usnadňují dýchání a hydratačních přísad pečujících o pokožku. Skladba pečlivě vybraných látek zajišťuje prohřátí a podporuje čištění horních cest dýchacích při nachlazení (kašel, rýma apod.).

Cena vč. DPH
299 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3501187 | Zbozi: 18104104

Popis produktu

Originální mast obsahuje směs přírodních extraktů, které usnadňují dýchání a hydratačních přísad pečujících o pokožku. Skladba pečlivě vybraných látek zajišťuje prohřátí a podporuje čištění horních cest dýchacích při nachlazení (kašel, rýma apod.).

Účinné látky

Eukalyptová silice
Tymiánová silice
Včelí vosk

Užití

PSÍ SÁDLO Medical Dr. Weiss© obsahuje směs přírodních extraktů, které usnadňují dýchání a hydratačních přísad pečujících o pokožku. Skladba pečlivě vybraných látek způsobuje prohřátí a přírodní esenciální oleje pomáhají zmírnit příznaky spojené s nachlazením (rýma, kašel apod.), uvolňují ucpaný nos a usnadňují dýchání. Přípravek je určen ke krátkodobé lokální, zevní aplikaci na kůži v oblasti prsou, zad, krku a v okolí nosu.
PSÍ SÁDLO Medical Dr. Weiss© zajišťuje prohřátí a podporuje čištění horních cest dýchacích: při nachlazení (rýma, kašel apod.) při rýmě a ucpaném nosu, usnadňuje dýchání.
PSI SÁDLO Medical Dr. Weiss© - Originální bylinná mast obsahuje jedinečnou kombinaci extraktů 10 blahodárných léčivých bylin:
Světlík lékařský (Euphrasia officinalis)
Měsíček lékařský (Calendula officinalis)
Blahovičník kulatoplodý (Eucalyptus globulus)
Tymián obecný (Thymus vulgaris)
Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata)
Bez černý (Sambucus nigra)
Rebříček obecný (Achillea millefolium)
Violka vonná (Viola odorata)
Sléz maurský (Malva mauritiana)
Přeslička rolní (Eguisetum arvense)
Více informací naleznete na www.psisadlo.cz

Dávkování

Tenkou vrstvu masti aplikujte na krk, hrudník a/nebo záda, přípravek jemně vmasírujte do úplného vstřebání. Podle potřeby aplikuje i několikrát denně. Je možné aplikovat menší množství také v okolí nosu a do oblasti spánků. Mímá hrudkovitost je přirozenou vlastností tohoto výrobku. K zevnímu použití.

Poznámka

Skladování

Uchovávejte při teplotě 15-25 *C, v původním obalu. Ukládat mimo dosah dětí!
Spotřebujte do 12 měsíců od od prvního otevření.

Kontraindikace

Nepoužívat v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku. Přípravek může být použit u dětí od 3 let a pro dospělé. Neaplikovat do očí, na sliznice a poraněnou kůži. V případě jakýchkoliv potíží se obraťte na svého lékaře nebo lékárníka. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.

Složení

Světlík lékařský (Euphrasia officinalis), Měsíček lékařský (Calendula officinalis),
Blahovičník kulatoplodý (Eucalyptus globulus), Tymián obecný (Thymus vulgaris), Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata), Bez černý (Sambucus nigra), Rebříček obecný (Achillea millefolium), Violka vonná (Viola odorata), Sléz maurský (Malva mauritiana), Přeslička rolní (Eguisetum arvense), včelí vosk.
Údaje o firmě www.simply-you.cz

Příbalový léták