Dr.Popov Propolisová mast s medem—50 ml

Originální přípravek k regeneraci pokožky podrážděné slunečním zářením, vhodný i na popraskané paty a ruce. Mast lze použít při drobných kožních problémech, při zahlazování jizev, vrásek a ke změkčení ztvrdlé kůže.

Cena vč. DPH
135 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8595058900195 | Zbozi: 18121723

Popis produktu

Originální přípravek k regeneraci pokožky podrážděné slunečním zářením, vhodný i na popraskané paty a ruce. Mast Ize použít při drobných kožních problémech, při zahlazování jizev, vrásek a ke změkčení ztvrdlé kůže.

Užití

Propolisová mast je vynikající pomocník v péči o pleť podrážděnou slunečním zářením.
Velmi dobře se hodí také k ošetřování pokožky při spáleninách a štípnutí hmyzem.
Pro své účinky lze propolisovou mast úspěšně použít v péči o rozpraskané paty a ruce, je totiž vhodná ke změkčení kůže. Dále ji můžete použít také při ošetřování pokožky v okolí bércových vředů, zahnisaných ranek a při jiných kožních potížích.
Mast má blahodárné účinky při ošetřování některých typů lupénky a plísní a dobře také působí při svědivosti pokožky.
Propolisová mast je 100% přírodní. Propolis patří k nejstarším prostředkům slovanské medicíny a tato mast mezi nejoblíbenější masti vůbec.

Dávkování

Než začneme propolisovou mast užívat, jé vhodné vyzkoušet snášenlivost masti na vnitřní straně paže. Pokud kůže nezarudne či se nevytvoří pupínky, můžeme propolisovou mast bez problémů užívat.
Před použitím masti se dále doporučuje postiženou partii omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě na pokožku tak, aby neucpala póry. Propolisovou mast používáme 2-3x denně (nebo dle aktuální potřeby), jemně ji vtíráme 2 až 3 minuty do kůže. Správná aplikace mastí pomáhá zvyšovat jejich následný účinek.

Fakta

Vhodná kombinace: Akné tea, Psorian, Bercen tea
Česká firma Dr.Popov s.r.o. navazuje na dlouholetou rodinnou bylinářskou tradici. Od roku 1995 nabízí širokou paletu zdravotních přírodních produktů, převážně bylinných čajů a mastí. V sortimentu výrobků nechybí ani přírodní kosmetika, potravní doplňky, bylinná mýdla a éterické oleje.
Firma Dr.Popov s.r.o. se zabývá také poradenskou činností v oblasti alternativní medicíny, zaměřenou na fytoterapii (léčba bylinami) a dietoterapii (léčba stravou).

Složení

Doporučujeme citlivým osobám vyzkoušet snášenlivost na vnitřní straně paže.
Propolisová mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. Propolisovou mast doporučujeme skladovat při teplotě 5 až 25 *C. Balení 50 ml.
Údaje o firmě www.drpopov.cz

Příbalový léták