Pharmaton Man Energy 30+—30 tablet

Pharmaton Man Energy 30+—30 tablet

Pharmaton Man Energy je doplněk stravy pro podporu energie se speciálním složením, které odpovídá potřebám mužského organismu a pomáhá vašemu tělu i mysli fungovat každý den.

Cena vč. DPH
256 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 3968964 | Zbozi: 18135538

Popis produktu

Pharmaton Man Energy je doplněk stravy pro podporu energie se speciálním složením, které odpovídá potřebám mužského organismu a pomáhá vašemu tělu i mysli fungovat každý den.

Užití

Podporuje normální energetický metabolismus (niacin, biotin, vit. B1, B2 a B6). Napomáhá ke snížení únavy a vyčerpání (vit. B6, B12 a C). Podporuje imunitní systém (selen, zinek, vit. A, B6, B12 a C). Přispívá k normálním kognitivním funkcím (zinek a železo) a podporuje normální duševní činnost (kyselina pantothenová). Přispívá k ochraně před oxidativním stresem (selen, vit. B2, C, E a zinek), např. při znečištěném ovzduší. Vitamín
D a hořčík navíc přispívají k normální funkci svalu.

Dávkování

Užívejte 1 potahovanou tabletu denně. Zapíjí se vodou a přednostne se užívá ráno, nejlépe při snídani. Přípravek je určen pro dospělé muže.

Fakta

Doplněk stravy. Nepřekracujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy!
Pestrá nebo různorodá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité. Neužívejte tento přípravek, pokud jste alergičtí na některou z jeho složek. Osoby pod lékařským dohledem před tím, než začnou používat jakýkoliv doplněk stravy, by se měly poradit s lékarem. Nevhodné pro děti.

Složení

Přísada pro zvětšení objemu: mikrokrystalická celulóza; oxid hořečnatý; kyselina
L-askorbová (vitamín C); DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E); betakaroten (zdroj vitamínu
A) (nosiče: modifikovaný škrob, kukuřičný škrob a glukózový sirup, antioxidanty: askorbát sodný a alfa-tokoferol); stabilizátor: sodná sůl karboxymethylcelulózy; nikotinamid (niacin); fumarát železnatý; oxid zinečnatý; seleničitan sodný; lešticí látka: polyvinylalkohol;
D-pantothenát vápenatý (kyselina pantothenová); barvivo: oxidy železa; síran manganatý; emulgátor: polyethylenglykol; stabilizátor: mastek; cholekalciferol (vitamín D) (nosiče: modifikovaný škrob, sacharóza a triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, antioxidanty: askorbát sodný a alfa-tokoferol, protispékavá látka: oxid křemičitý); pyridoxin-hydrochlorid (vitamín B6); kyselina listová (vitamín B9); kyanokobalamin (vitamín B12); D-biotin; thiamin mononitrát (vitamín B1); síran měďnatý; riboflavin (vitamín B2).

Příbalový léták