Nicorette FreshFruit Gum 2 mg Léčivá žvýkací guma—30 žvýkaček

Humánní léčivý přípravek

Nicorette FreshFruit Gum 2 mg se svěží příchutí tropického ovoce ti pomůže při odvykání kouření. Díky rychlému nástupu účinku zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky. Balení obsahuje 30 kusů. Čtěte pozorně příbalový leták.

Cena vč. DPH
315 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3574660514261 | Zbozi: 18103497

Popis produktu

Nicorette FreshFruit Gum 2 mg se svěží příchutí tropického ovoce ti pomůže při odvykání kouření. Díky rychlému nástupu účinku zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky. Balení obsahuje 30 kusů. Čtěte podrobně příbalový leták.

Užití

Léčivé žvýkací gumy Nicorette FreshFruit Gum 2 mg jsou pro tebe ideálním přípravkem pokud:
Jsi dospělý kuřák starší 18 let.
Jsi slabší kuřák a vykouříš méně než 20 cigaret denně.
Kouříš svou první cigaretu více než 30 minut po probuzení.
Tato žvýkačka pro odvykání kouření je vyrobena speciální recepturou, která uvolňuje malou terapeutickou dávku nikotinu. Tělo jej pomalu vstřebává, což ti pomůže aktivně bojovat proti sedmi abstineněním příznakům odvykání, kterými jsou: chuť na cigaretu, úzkost, podrážděnost, špatná nálada, neklid, špatná koncentrace a zvýšená chuť k jídlu.

Dávkování

Jak přestat kouřit s léčivými žvýkacími gumami Nicorette? 1. Začni tím, že si vybereš sílu žvýkaček podle stupně nikotinové závislosti. 2. Nejdříve pomalu žvýkej několik vteřin a následně udělej přestávku. 3. Po přestávce žvýkej znovu 10x a pak přesuň žvýkačku na 1 nebo 2 minuty pod jazyk nebo k tvářím. 4. Zvýkej znovu 10x a pak ponech žvýkačku opět odpočinout. 5. Žvýkej takto půl hodiny.

Příbalový léták