Nicorette Clasic Gum 4 mg Léčivá žvýkací guma—105 žvýkaček

Humánní léčivý přípravek

Nicorette Classic Gum 4 mg s jemnou neutrální příchutí ti pomůže při odvykání kouření. Díky rychlému nástupu účinku zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky. Balení obsahuje 105 kusů. Čtěte pozorně příbalový leták.

Cena vč. DPH
863 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 3574660513936 | Zbozi: 18104073

Popis produktu

Nicorette Classic Gum 4 mg s jemnou neutrální příchutí ti pomůže při odvykání kouření.
Díky rychlému nástupu účinku zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky. Balení obsahuje 105 kusů. Čtěte podrobně příbalový leták.

Účinné látky

Nicotini resinas

Užití

Léčivé žvýkací gumy Nicorette Classic Gum 4 mg jsou pro tebe ideálním přípravkem pokud:
Jsi dospělý kuřák starší 18 let.
Jsi silný kuřák a vykouříš 20 nebo více cigaret denně.
Kouříš svou první cigaretu méně než 30 minut po probuzení.
Tato žvýkačka pro odvykání kouření je vyrobena speciální recepturou, která uvolňuje malou terapeutickou dávku nikotinu. Tělo jej pomalu vstřebává, což ti pomůže aktivně bojovat proti sedmi abstinenčním příznakům odvykání, kterými jsou: chuť na cigaretu, úzkost, podrážděnost, špatná nálada, neklid, špatná koncentrace a zvýšená chuť k jídlu

Dávkování

Jak přestat kouřit s léčivými žvýkacími gumami Nicorette? 1. Začni tím, že si vybereš sílu žvýkaček podle stupně nikotinové závislosti. 2. Nejdříve pomalu žvýkej několik vteřin a následně udělej přestávku. 3. Po přestávce žvýkej znovu 10x a pak přesuň žvýkačku na 1 nebo 2 minuty pod jazyk nebo k tvářím. 4. Zvýkej znovu 10x a pak ponech žvýkačku opět odpočinout. 5. Žvýkej takto půl hodiny.

Kontraindikace

Přecitlivělost na jakoukoliv složku léčivé žvýkací gumy.

Vedlejší příznaky

Léčivé žvýkací gumy Nicorette Classic, Nicorette Mint mohou být příčinou vzniku nežádoucích účinků obdobných těm, které se pozorují při podávání nikotinu jiným způsobem, jako je např. kouření.

Příbalový léták