Měsíčková mast Dr.Müller—50 ml

Přírodní prostředek s obsahem olejového a lihového extraktu květu měsíčku lékařského pro reparaci a regeneraci pokožky.

Cena vč. DPH
77 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 8594009622278 | Zbozi: 18104006

Popis produktu

Přírodní prostředek s obsahem olejového a lihového extraktu květu měsíčku lékařského pro reparaci a regeneraci pokožky.

Účinné látky

Alcohol Marigold Extract
Beta karoten
Calendula officinalis

Užití

Tradiční přírodní prostředek s obsahem standardního olejového a lihového extraktu květu měsíčku lékařského (Calendula officinalis), získaných šetrným postupem, zaručujícím vysoký obsah účinných látek. Díky tomu mast obsahuje úplné spektrum obsahových látek měsíčku, čímž je zaručena její vysoká a komplexní účinnost.
Měsíček je známý svými příznivými účinky na kůži při zánětlivých procesech a podporuje reparaci a regeneraci poškozené pokožky.
Měsíčková mast Dr. Můller Pharma je vhodná k masážím jizev, k péči o pokožku u pohmožděnin, otoků, drobných popálenin (i po slunění), stroupků, v případě rozpraskané či suché kůže nohou, rukou či rtů.
Díky vysokému obsahu glycerinu a speciální formulci přípravek omezuje ztráty vody z pokožky, což zvyšuje jeho regenerační schopnosti.

Dávkování

Dle potřeby.

Poznámka

Dr. Můller Pharma s.r.o. nabízí širokou řadu přípravků pro péči o pleť, vlasy, rty, (s obsahem Panthenolu, Tea Tree Oil, Ichthammolu, Coenzymu 10, Vitaminu E atd.), bylinných sirupů proti kašli, řadu pro péči o pokožku diabetiků apod.
Údaje o firmě www.muller-pharma.cz

Příbalový léták