Maxis Brillant Kompresní stehenní punčochy—samodržící, s lemem, KT II., A-G

Zdravotnický prostředek

Moderní kompresivní punčochy MAXIS BRILLANT jsou vyráběny z vysoce kvalitních elastických materiálů s podílem micro vlákna. Splňují veškeré nároky kladené na moderní kompresivní terapii.

Cena vč. DPH
737 Kč
Dostupnost
skladem 5 ks

PDK: 8591285058692 | Zbozi: 18129539

Popis produktu

Moderní kompresivní punčochy MAXIS BRILLANT jsou vyráběny z vysoce kvalitních elastických materiálů s podílem micro vlákna. Splňují veškeré nároky kladené na moderní kompresivní terapii.

Užití

Moderní kompresivní punčochy MAXIS BRILLANT jsou vyráběny z vysoce kvalitních elastických materiálů s podílem micro vlákna. Díky vysoké elasticitě nových materiálů se punčochy lépe oblékají a vytvářejí na končetině příjemný lesk. MAXIS BRILLANT splňují veškeré nároky kladené na moderní kompresivní terapii.
Přednosti - díky obsahu micro vlákna zaručují transportní cestu vlhkosti od těla - měkkost a vzdušnost - gradient sestupu tlaku působí na krevní oběh a tak zabraňuje pocitu těžkých unavených a oteklých nohou, odlehčí žilám a zároveň zdůrazní přirozenou eleganci nohy.

Dávkování

Dle potřeby.

Prevence

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Výrobky MAXIS řady BRILLANT nyní obsahují nejmodernější technologii HIGH IG Cool
Comfort. High IG je něco nového a zcela odlišného! Díky této technologii je zajištěn ještě větší odvod vlhkosti (potu) od těla. Rychleschnoucí účinky vytvořené přirozeným mikroklimatem přispívají ke snížení prochladnutí a jsou velmi vhodné pro aktivní pohyb.
S Cool Comfort zažijete chladivý, svěží a suchý pocit při každodenním nošení vašich
MAXIS kompresivních punčoch.
Moderní kompresivní punčochy řady BRILLANT jsou vyrobeny z vysoce kvalitních elastických materiálů s podílem mikrovlákna. Díky vysoké elasticitě nových materiálů se punčochy lépe oblékají a vytvářejí na končetině příjemný lesk. Výrobky Maxis řady
Brillant splňují veškeré nároky kladené na moderní kompresivní terapii.
Barevné provedení: světlá tělová, tmavá tělová, černá, bronz.

Poznámka

MAXIS© a. s. je největším českým výrobcem zdravotního kompresivního zboží. Na trhu působí již více než 10 let. Specializuje se na výrobu zdravotního kompresivního zboží.
Výrobky jsou vyráběny z nejlepších vláken a důsledně zpracovávány na počítačem řízených strojích firmy MERZ GmbH. Dokončovací práce jsou prováděny s největší pečlivostí a výrobky podléhají výstupní kontrole. Díky těmto technologiím se MAXIS© zařadila mezi přední světové výrobce zdravotních kompresivních punčoch, Anti-trombo punčoch, dílů a bandáží.
MAXIS a.s. je jediným českým členem společenstva pro jakost zdravotních kompresivních punčoch sídlícím v německém městě Důren. Základním pravidlem společenstva je dohlížet na kvalitu produktů hrazených pojišťovnou. Nezbytným předpokladem kvality je důsledné dodržování normy RAL GZ 387, jen výrobce, který tuto normu uplatňuje v praxi dokáže svým zákazníkům garantovat vysokou kvalitu zpracování produktů a především správné dodržení tlakových hodnot a tím správný účinek kompresivních punčoch.
Údaje o firmě www.maxis-medica.cz

Příbalový léták