MAM Pítko Sports + ventil pro všechny hrnky 12m+

Víčko & Pítko Sports je vhodné pro všechny hrnečky MAM Learn to Drink Cup a Sports Cup. Díky praktickému designu se pítko jednoduše používá a čistí.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 2754266 | Zbozi: 18122422

Popis produktu

Víčko 8 Pítko Sports je vhodné pro všechny hrnečky MAM Learn to Drink Cup a Sports
Cup. Díky praktickému designu se pítko jednoduše používá a čistí.

Užití

Víčko se otevře při pití bez potřeby otáčení či stlačení. Děti mohou jednoduše lahev vzít a rovnou pít. Pítko zůstává zavřené, když má a umožní dětem bez problému pit. Pití je pro děti jednoduché, i když jsou aktivní. Víčko Sports je ideální na cesty. Rodiče si mohou oddechnout, zatímco děti samostatně pijí.

Dávkování

NÁVOD K POUŽITÍ:
Pro sestavení zatlačte pítko do závitového kroužku, dokud nezapadne do správné polohy. Poté zmáčkněte pevně ventil do určeného držáku na spodní straně pítka. Pevně zašroubujte pítko na hrnek. Umyjte před prvním a každým dalším použitím. Před každým použitím všechny části zkontrolujte a při prvních známkách poškození je vyhoďte.
Víčko a pítko jsou vhodné do myčky na nádobí (max. 65"C). Potravinářská barviva mohou odbarvit jednotlivé části. Nepoužívejte abrazivní čistící prostředky. Sterilujte jednou z následujících metod: parní sterilizace (elektronická nebo mikrovlnná dle instrukcí výrobce), vyvaření ve vodě nebo tekutém sterilizačním roztoku. Po vyváření nebo sterilizaci nechte pítko vychladnout. Nevystavujte přímému slunci a horku, může dojít k poškození výrobku. Ujistěte se, že otvory pítka nejsou zablokovány. Neskladujte nebo nepoužívejte pro horké nápoje (nad 40“C). Pokud použijete perlivé nápoje, nemusí hrnek důkladně těsnit. Pítko těsní, pokud se používá s ventilem. Nicméně několik kapek může po napití zůstat v pítku. Pokud silně zatřesete, toto malé množství kapek může odkapat, ale žádné další. Abyste se vyhnuli zranění, nenechávejte dítě chodit s hrnkem.
Neukládejte dítě do postýlky s hrnkem. Pečlivě zkontrolujte silikonové pítko a držák.
Nečistěte silikonové pítko drsnou houbičkou na nádobí. Víčko a pítko Sports nejsou kompatibilní s jinými nádobami na pití.
Všechny části víčka musí být před ohřevem (zvláště mikrovlnným ohřevem) nebo chlazením rozebrány. Důkladně promíchejte po ohřevu pro dosažení rovnoměrného zahřátí. Po ohřátí nechte hrnek vychladnout.

Fakta

Vždy používejte pod dohledem dospělé osoby.
Dlouhodobé sání tekutin může způsobit vznik zubního kazu.
Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před krmením.
Uchovávejte všechny části mimo dosah dětí.
Údaje o firmě www.markdistri.cz, infomarkdistri.cz, www.mambaby.com

Příbalový léták