MAM Care Prsní kloboučky—2 ks

MAM Prsní kloboučky, pomůcka pro kojící matky. Pomáhá chránit bolavé a podrážděné bradavky při kojení.

Cena vč. DPH
199 Kč
Dostupnost
skladem 3 ks


PDK: 9001616280771 | Zbozi: 18103841

Popis produktu

MAM Prsní kloboučky, pomůcka pro kojící matky. Pomáhá chránit bolavé a podrážděné bradavky při kojení.

Užití

Oválný tvar savičky maximálně napodobuje přirozený tvar bradavky při kojení. Sametově jemný povrch savičky je podobný kůži. Tenký, velmi jemný límec kloboučku nedráždí dětskou pleť a zajišťuje cirkulaci vzduchu. Hladký, přilnavý a tvarovaný klobouček jako prso zajistí bezpečné držení na místě a pro Vás pohodlí. Zúžený tvar pro maximální kontakt dítěte s Vaší kůží (nos i brada).

Dávkování

Umyjte a sterilizujte MAM Prsní kloboučky před každým použitím. Pro jejich hygienu a suché uložení sterilizujte také pouzdro. Kontrolujte kloboučky před každým použitím a při prvních známkách poškození je vyhoďte. Omyjte si a osušte prso. Stimulujte Vaší bradavku jemnou masáží. Pro lepší přilnutí kloboučku k Vašemu prsu navlhčete okraj vnitřní části vodou nebo lékařskou vazelínou. Obraťte křídla kloboučku směrem ven k savičce a nasaďte savičku na bradavku. Uhlaďte křídla kloboučku na prso. Pro maximální kontakt nosu a bradičky. Vašeho dítěte s Vaším prsem jsou křidélka uprostřed vykrojena. Před přiložením dítěte se přesvědčte , že klobouček je těsně přilnut k Vašemu prsu.

Poznámka

Ochrana pro bolavé a podrážděné bradavky při kojení. Mytí a sterilizování: umývejte kloboučky ve vodě nebo jemným mýdlovým přípravkem. Sterilizujte kloboučky vyvřením, parní sterilizací nebo ve sterilizačním roztoku( podle návodu výrobce).
Varování — pro bezpečnost Vašeho dítěte:
Nepoužívejte kloboučky jako savičku nebo dudlík. Nezmenšujte a nepřizpůsobujte si tvar kloboučku. Uchovávejte mimo dosah dítěte. Používání kloboučku může ovlivnit kojení.
Prosím v případě problémů s použitím kontaktujte laktačního poradce, porodní asistentky nebo svého lékaře.
Údaje o firmě www.markdistri.cz, infoAmarkdistri.cz www.mambaby.com

Příbalový léták