Injekční jehla 1.2 x 40 růžová Chirana jednorázová—100 ks

Zdravotnický prostředek

Injekční jehly na jedno použití ve spojení s injekčními stříkačkami jsou určené pro podávání injekčních roztoků do těla pacienta, na odběry krve a punkce. Při výrobě kanyly jehly se používá kvalitní nerezavějící ocel.

Cena vč. DPH
68 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8586006511679 | Zbozi: 18115269

Popis produktu

Injekční jehly na jedno použití ve spojení s injekčními stříkačkami jsou určené pro podávání injekčních roztoků do těla pacienta, na odběry krve a punkce. Při výrobě kanyly jehly se používá kvalitní nerezavějící ocel.

Užití

Injekční jehly pro jedno použití ve spojení s injekčními stříkačkami umožnují podávání léčiv do těla pacienta, dále slouží k puncím a odběrům krve.
Hlavička jehly je z transparentního materiálu, což umožňuje sledování podle způsobu užití průtok léčiva přes jehlu, nebo krve, popřípadě jiných tekutin.

Dávkování

Dle návodu na obale.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Mohou se tvořit krevní podlitiny.

Fakta

Injekční jehly jsou sterilizovány etylénoxydem. Doba exspirace činí 5 let. Injekční jehly jsou pouze určeny k JEDNORAZOVEMU použití.

Poznámka

Injekční jehly svými vlastnostmi a kvalitou odpovídají ČSN ISO 7864, ČSN ISO 6009,
ČSN ISO 9626. Řídí se směrnicí 93/42/EEC ze dne 14.6.1993 a je na ně vydán certifikát
CE 0434.
Údaje o firmě
Společnost CHIRANA T. Injecta, a.s. je pokračovatelem tradice výroby injekční techniky v Starej Turej. Počátky této výroby sahají do roku 1947. Od tohoto roku slouží jejich výrobky lidem ve prospěch jejich zdraví. Tato společnost se vždy svojím dynamickým výrobným programem a stálým vývojem nových výrobků snažila uspokojit potřeby zákazníků po celém světě. Na počátku stály klasické injekční stříkačky a jehly pro vícenásobné použití, ke kterým se postupně připojovaly nové a nové výrobky. Současný sortiment výrobků se orientuje hlavně na oblast jednorázové injekční techniky. Dnes společnost vyprodukuje ročně víc jak 300 milionů kusů jednorázových stříkaček a víc jak 280 milionů injekčních jehel. V současnosti CHIRANA T. Injecta, a.s. prodává svoje výrobky takřka v 20-tich zemích po celém světě, což ji v oblasti jednorázové injekční techniky řadí mezi největší společnosti na světě. www.t-injecta.sk

Příbalový léták