Injekční stříkačka 2 ml Chirana Luer jednorázová—100 ks

Zdravotnický prostředek

Injekční stříkačky na jednorázové použití jsou určené k podávání běžných injekčních roztoků a léčiv, dále k odběrům krve a tekutin. Obal stříkaček je vyrobený z průhledné fólie a papíru.

Cena vč. DPH
119 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 8586006511464 | Zbozi: 18103422

Popis produktu

Injekční stříkačky na jednorázové použití jsou určené k podávání běžných injekčních roztoků a léčiv, dále k odběrům krve a tekutin. Obal stříkaček je vyrobený z průhledné fólie a papíru.

Užití

Stříkačky ve spojení injekčními jehlami jsou určeny pro podávání injekcí, k odběru krve a tělesných tekutin u pacientů. Jsou vyráběné ze zdravotně nezávadných materiálů.
Technologie výroby odpovídá požadavkům Správné výrobní praxe (SVP). Jsou certifikované a mají přidělenou CE značku.

Dávkování

Není určeno.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

U pacientů mohou vzniknout krevní podlitiny.

Fakta

Injekční stříkačky jsou sterilizovacé etylenoxidem. Sterilní balení představuje okamžité a bezpečné použití. Na obalech jsou uvedeny údaje o typu, velikosti, číslo šarže a doba použitelnosti.

Poznámka

Výrobky splňují požadavky směrnice EU č. 93/42/EEC a jsou označeny značkou CE.
Údaje o firmě
Společnost CHIRANA T. Injecta, a.s. je pokračovatelem tradice výroby injekční techniky v Starej Turej. Počátky této výroby sahají do roku 1947. Od tohoto roku slouží jejich výrobky lidem ve prospěch jejich zdraví. Tato společnost se vždy svojím dynamickým výrobným programem a stálým vývojem nových výrobků snažila uspokojit potřeby zákazníků po celém světě. Na počátku stály klasické injekční stříkačky a jehly pro vícenásobné použití, ke kterým se postupně připojovaly nové a nové výrobky. Současný sortiment výrobků se orientuje hlavně na oblast jednorázové injekční techniky. Dnes společnost vyprodukuje ročně víc jak 300 milionů kusů jednorázových stříkaček a víc jak 280 milionů injekčních jehel. V současnosti CHIRANA T. Injecta, a.s. prodává svoje výrobky takřka v 20-tich zemích po celém světě, což ji v oblasti jednorázové injekční techniky řadí mezi největší společnosti na světě. www.t-injecta.sk

Příbalový léták