Forfemina Přípravek na odvodnění těla—30 kapslí

Forfemina napomáhá bránit zadržování vody v těle. Jen zdravý vylučovací systém a ledviny jsou schopny odstranit přebytečnou vodu z těla a také odstranit toxické látky.

Cena vč. DPH
263 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2993252 | Zbozi: 18106342

Popis produktu

Forfemina napomáhá bránit zadržování vody v těle. Jen zdravý vylučovací systém a ledviny jsou schopny odstranit přebytečnou vodu z těla a také odstranit toxické látky.

Užití

Kopřiva dvoudomá je léčivou bylinou tradičně používanou v evropské lidové medicíně.
Její účinky se projevují v oblasti vylučovacího traktu, kde působí příznivě na vylučování vody z organizmu a podporuje normální činnost ledvin. Přispívá rovněž k normální činnosti kardiovaskulárního systému, a tímto brání vzniku otoků dolních končetin. Ty vznikají při dlouhodobém sezení a stání, velmi často při zvýšených teplotách. Otoky mohou vést k poškození tkáně dolních končetin.
Zinek přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů, normální syntéze mastných kyselin a proteinů.
Existuje mnoho důvodů zadržování vody v těle a většina z nich je spojena s nevyváženou stravou s vysokým obsahem soli, hormonálními poruchami, užíváním antikoncepce a nedostatkem pohybu. Obsažené rostlinné extrakty přispívají ke zdraví močových cest a podporují vylučovací funkci ledvin. Jen zdravý vylučovací systém a ledviny jsou schopny odstranit přebytečnou vodu z těla a také odstranit toxické látky vzniklé při látkové výměně v organismu. Napomáhá rovněž posilování pohybového aparátu, jelikož tělesný pohyb zlepšuje prokrvení organizmu a pomáhá bránit zadržování vody v těle.

Dávkování

1 tableta 1x denně.

Fakta

Nevhodné pro děti.
Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.
Uchovávejte na suchém místě v uzavřeném obalu při pokojové teplotě.
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

1 kapsle (500 mg) obsahuje: Prášek z brusinek (klikvy velkoplodé) 80 mg, Extrakt z kopřivy 50 mg
Prášek z jablečného octa 50 mg, Zinek 12 mg'. *120 % doporučené denní dávky
Údaje o firmě
Wwww.drtheiss.cz

Příbalový léták