Elmex Sensitive Plus Ústní voda—400 ml

Ústní voda k ošetření dutiny ústní při obnažených zubních krčcích a k péči o citlivé zuby. Ústní voda neobsahuje alkohol a žádná barviva.

Cena vč. DPH
210 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 7610108065370 | Zbozi: 18102085

Popis produktu

Ústní voda k ošetření dutiny ústní při obnažených zubních krčcích a k péči o citlivé zuby. Ústní voda neobsahuje alkohol a žádná barviva.

Účinné látky

Aminfluorid
Kaliumfluorid

Užití

Elmex sensitive Plus ústní voda obsahuje vysoce účinný aminfluorid a je určena k okamžitému ošetření citlivých zubů a obnažených zubních krčků. Při pravidelném používání má trojí ochranný účinek: vysoce účinný aminfluorid chrání obnažené zubní krčky proti zubnímu kazu, aktivní složky vytvářejí ochrannou vrstvu proti externím podnětům, snižují přecitlivělost zubů.

Dávkování

Ústní vodu používejte každý den po vyčištění zubů anebo mezi jejich čištěním v objemu 10ml (obsah víčka) a aplikujte po dobu 30 sekund. Ustní vodu nepolykejte a nepoužívejte ji dvakrát po sobě. Máte-li velmi citlivé zuby, používejte ji dvakrát denně.

Příznaky

Citlivé zuby.

Prevence

Obnažené zubní krčky, citlivé zuby.

Kontraindikace

Přecitlivělost na některou složku přípravku.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Doporučení k péči o obnažené zubní krčky a citlivé zuby: 1. Třikrát denně si po jídle jemně čistěte zuby zubní pastou elmex Sensitive Plus. 2. Velmi důležitá je správná technika čištění. Musíte mít kartáček s jemnými vlákny a čištění zubů musí probíhat směrem od dásní, nikoli horizontálně. 3. Po vyčištění zubů si ústa jednou denně vypláchněte ústní vodou elmex Sensitive
Plus, máte li velmi citlivé zuby, dvakrát denně. 4. Zubního lékaře navštěvujte každých 6 měsíců, aby se problémy mohly zavčas podchytit.

Poznámka

Před a po aplikaci nejíst a nepít (mléko, minerálky s obsahem Mg a Ca).
Údaje o firmě www.gaba.com

Příbalový léták