Dr.Müller Tea Tree Oil 100% čistý—10ml

Tea Tree Oil 100% Dr. Müller Pharma je standardizovaný, ultračistý, vysoce kvalitní olej získaný výhradně ze stromu Melaleuca alternifolia speciální šetrnou destilační metodou, která zaručuje jeho vysokou účinnost a jemné charakteristické aroma.

Cena vč. DPH
145 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594009625811 | Zbozi: 18116574

Popis produktu

Tea Tree Oil 100% Dr. Můller Pharma je standardizovaný, ultračistý, vysoce kvalitní olej získaný výhradně ze stromu Melaleuca alternifolia speciální šetrnou destilační metodou, která zaručuje jeho vysokou účinnost a jemné charakteristické aroma.

Účinné látky

Tea Tree Oil

Užití

Olej čajovníku australského Dr. Můller Pharma je standardizovaný, ultračistý, vysoce kvalitní olej získaný výhradně ze stromu Melaleuca alternifolia speciální šetrnou destilační metodou, která zaručuje jeho vysokou účinnost a jemné charakteristické aroma. Vlastnosti: velmi účinné přírodní antiseptikum, antimikrobiální účinek v širokém spektru, intenzivní repelentní účinek, minimální dermální dráždivost. Příznivě ovlivňuje zánětlivé projevy akné, afty, bradavice, opary, svědění po bodnutí hmyzem, odpuzuje klíšťata.

Dávkování

Dle potřeby rozetřít malé množství oleje na postižené místo.
Údaje o firmě www.muller-pharma.cz
Dr. Můller Pharma, přední český výrobce zdravotnických prostředků, léčebné kosmetiky a doplňků stravy

Příbalový léták