Dehinel plus XL—2 tablety

Veterinární léčivý přípravek

DEHINEL PLUS XL tablety pro psy jsou určeny k léčbě smíšených infekcí vyvolaných oblými a plochými červy u dospělých psů.

Cena vč. DPH
185 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2848944 | Zbozi: 18106184

Popis produktu

DEHINEL PLUS XL tablety pro psy jsou určeny k léčbě smíšených infekcí vyvolaných oblými a plochými červy u dospělých psů.

Účinné látky

Praziguantelum
Pyranteli embonas
Febantelum

Užití

Přípravek obsahuje anthelmintika účinná proti oblým a plochým červům. Přípravek obsahuje tři účinné látky: febantel, pyrantelembonát (pamoát) a praziguantel, částečně hydrogenovaný derivát pyrazinoisochinolinu, široce používaný jako anthelmintikum pro humánní i veterinární použití. Pyrantel působí jako cholinergický agonista. Jeho mechanismus působení spočívá ve stimulaci nikotinových cholinergních receptorů parazita způsobující spastickou paralýzu hlístic, což umožní jejich vyloučení z gastrointestinálního traktu.

Dávkování

1 tbl na 35kg živé hmotnosti. Tablety se mohou k dosažení přesné dávky půlit.

Kontraindikace

Nepodávejte současně s přípravky s obsahujícími piperazin. Nepřekračujte doporučenou dávku při léčbě březích fen. Nepodávejte zvířatům se známou hypersenzitivitou na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku tohoto přípravku.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Složení

Praziguantelum 175mg, Pyranteli embonas 504mg, Febantelum 525mg.
Údaje o firmě
Krka je jednou z vedoucích generických farmaceutických společností v Evropě. Její vysoce kvalitní, účinné a bezpečné přípravky pokrývají většinu terapeutických oblastí a
Krka ve svém sektoru úspěšně konkuruje jiným společnostem. Po půl století úspěšně realizujeme své strategické cíle a tím plníme svou misi a svou vizi.
Jádrem našeho obchodu jsou léčiva a chemikálie. Ve společnosti Krka se hlavně zaměřujeme na vývoj svých vlastních vysoce kvalitních generických léků s přidanou hodnotou, se kterými obchodujeme pod svými vlastními obchodními značkami. Jádro našich přípravků tvoří přípravky pro humánní použití a zahrnuje léčiva na lékařský předpis, přípravky pro samoléčbu prodávané volně bez lékařského předpisu a kosmetické přípravky. Také vyrábíme a uvádíme na trh veterinární léčivé přípravky. www.krka.biz/cz

Příbalový léták