Cosmos náplasti Voděodolná (Water-Res)—2vel. 20ks

Zdravotnický prostředek

Náplast odolná vodě v praktických velikostech. Prodyšná a nedráždí pokožku. Ve velikostech: 19x72mm 12ks a 25x72mm 8ks; 20ks celkem.

Cena vč. DPH
54 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4049500472890 | Zbozi: 18102640

Popis produktu

Náplast odolná vodě v praktických velikostech. Prodyšná a nedráždí pokožku. Ve velikostech: 19x72mm 12ks a 25x72mm 8ks; 20ks celkem.

Užití

Ochrana a antisepse malých poranění. Náplast odolná vodě v praktických velikostech.
Prodyšná a nedráždí pokožku. V proužcích. Setrná k pokožce díky hypoalergennímu lepidlu. Prodyšná díky lepidlu nanesenému v proužcích. Má vynikající výsledky v dermatologických testech.

Fakta

"Založení firmy se datuje prosincem 1991. V té době začal existovat společný československo-německý podnik akciová společnost HARTMANN-RICO se sídlem ve
Veverské Bítýšce. Došlo tak ke spojení dvou podniků PAUL HARTMANN AG a RICO s.p.
Dne 1. prosince 1993 byl úspěšně zakončen privatizační projekt, kterým se Paul
Hartmann AG - jako 100 % vlastník HARTMANN-RICO, a.s. - mimo jiné zavázal v průběhu 5ti let vložit do modernizace 800 milionů Kč a reinvestovat veškerý zisk v ČR.
Tyto investice se vracejí ve formě zvýšené kvality produktů a působí například také na zlepšení kultury pracovního prostředí a profesního růstu pracovníků.
Od 1. ledna 2002 došlo k vytvoření 6ti světových regionů, region východní Evropa (z našeho pohledu střední a východní Evropa), kam samozřejmě patří i HARTMANN-RICO, a.s., představuje v nové struktuře regionálního uspořádání skupiny HARTMANN následující země:
Česká republika, Slovenská republika, Polsko, Maďarsko, Rusko, Ukrajina, Bělorusko,
Bulharsko, © Rumunsko, © Moldávie, © Arménie, Azerbajdžán, © Uzbekistán, © Georgia,
Turkmenistán, Kazachstán, Kyrgystán, Tádžikistán a patří sem i Turecko, i když větší část této země leží v Asii.
Regionálním ředitelem pro východní Evropu byl jmenován Ing. Lubomír Páleník, generální ředitel a předseda představenstva společnosti HARTMANN-RICO, a.s.
Dnes společnost zaměstnává více než 1 500 zaměstnanců ve čtyřech výrobních závodech na území České republiky. Tyto závody se nacházejí v Mostě, Chvalkovicích,
Havlíčkově Brodě a ve Veverské Bítýšce, kde je i sídlo centrály podniku. Svým zaměřením patří společnost v České republice mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnického a hygienického materiálu. Zboží nabízí zákazníkům prostřednictvím sítě obchodních zástupců (zdravotnická zařízení, domovy důchodců, ústavy sociální péče atd.), přes malo i velkoobchody.
Ze široké škály nabízeného sortimentu lze z medikálních výrobků jmenovat např. kompresy, gázu, vatu, tampóny, obvazy a obinadla, náplasti, výrobky pro operační sály, k ošetřování kůže, hygienu při inkontinenci.
Z oblasti spotřebního zboží jsou známé především výrobky dámské hygieny pod značkou RIA, vata a vatové výrobky pod značkou BEL a dětské hygieny FIXIES.
Při rozvíjení obchodní činnosti vychází a navazuje společnost HARTMANN-RICO na tradice a filozofii skupiny HARTMANN. A to nejen ve výrobní sféře, ale především ve vztahu ke svým zaměstnancům a zejména zákazníkům. "Vše pro zákazníka“ je heslo nejlépe vystihující filozofii firmy, jejíž logo ? modrý ovál ? je již dlouhá léta pro mnoho zákazníků po celé Evropě symbolem kvality a spolehlivosti.
Dceřinou společností je HARTMANN-RICO, s.r.o. se sídlem v Bratislavě, jejímž prostřednictvím jsou výrobky s logem modrého oválu distribuovány i na slovenský trh."

Poznámka

Okamžik nepozornosti v domácnosti nebo ve volné chvíli - a už se to stalo. Pro optimální péči o malá zranění je ideální sortiment náplastí Cosmos, který je dokonale přizpůsobený Vašim potřebám.
Údaje o firmě www.hartmann-rico.cz

Příbalový léták