Cosmos náplasti Na kuří oka Twin tec—17x 40mm 6ks

Zdravotnický prostředek

Nová celohydrokoloidní náplast Cosmos Na kuří oka Twin tec se dvěmi vrstvami hydrokoloidů pro dvojí ochranu a účinnou léčbu kuřího oka. Mírní tlak a bolest, je diskrétní a prodyšná, snadno se odstraňuje. Voděodolá.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 3148658 | Zbozi: 18112790

Popis produktu

Nová celohydrokoloidní náplast Cosmos Na kuří oka Twin tec se dvěmi vrstvami hydrokoloidů pro dvojí ochranu a účinnou léčbu kuřího oka. Mírmí tlak a bolest, je diskrétní a prodyšná, snadno se odstraňuje. Voděodolá.

Užití

Nová celohydrokoloidní náplast nabízí dvojí ochranu a účinnou léčbu kuřího oka. Dvě vrstvy hydrokoloidů vytvářejí na kuřím oku ochranný gel. Ten kuří oko chrání, změkčuje a usnadňuje jeho odstranění. Hydrokoloidní vrstva nacházející se na lepicí části náplasti zabraňuje možnému podráždění zdravé pokožky.

Dávkování

Dle potřeby.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Výhody náplasti Cosmos Na kuří oka Twin tec: - dvojí ochrana - účinná léčba - tlumení bolesti - změkčuje povrch kuřího oka a usnadňuje jeho odstranění - zabraňuje podráždění zdravé pokožky - je průhledná - tlumí tření a tlak způsobené obuví - zamezuje pronikání bakterií a nečistot do rány - je voděodolná a prodyšná - je pružná, přizpůsobuje se pohybu - náplast může zůstat na kuřím oku i několik dní - náplast se snadno odstraňuje.
Údaje o firmě
Wwww.hartmann-rico.cz

Příbalový léták