Corega Original extra silný—40 g

Zdravotnický prostředek

"Fixační krém Corega Original extra silný poskytuje extra* silnou fixaci po dobu až 12 hodin. Pomáhá bránit ulpívání zbytků jídla pod náhradou. Bez zinku. S jemnou mátovou příchutí. Balení 40 g. *ve srovnání bez použití fixačního krému"

Cena vč. DPH
139 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3384618 | Zbozi: 18104568

Popis produktu

"Fixační krém Corega Original extra silný poskytuje extra“ silnou fixaci po dobu až 12 hodin. Pomáhá bránit ulpívání zbytků jídla pod náhradou. Bez zinku. S jemnou mátovou příchutí. Balení 40 g. *ve srovnání bez použití fixačního krému"

Užití

Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro Vás vhodné. Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém jedenkrát denně. Pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem.
Postup při nanášení krému: 1. naneste krém na čistou suchou zubní náhradu jednou denně v krátkých proužcích. 2. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění.
Postup při vyjmutí náhrady: 1. Vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. 2. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomoci teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

Složení

calcium/sodium PVM/MA copolymer, petrolatum, cellulose gum, paraffinum liguidum, propylparaben, aroma, CI 45430

Příbalový léták