Avicenum Anti-Trombo Premium Lýtkové punčochy—velikost XL, barva bílá

Zdravotnický prostředek

Zdravotní lýtkové antiembolické punčochy Avicenum ANTI-TROMBO PREMIUM jsou určeny k prevenci tromboembolické nemoci u ležících pacientů – tedy pro pacienty před, v průběhu a po operaci. Provedení podkolenek s inspekčním otvorem na chodidle.

Cena vč. DPH
346 Kč
Dostupnost
skladem 1 ks

PDK: 3821734 | Zbozi: 18139245

Popis produktu

Zdravotní lýtkové antiembolické punčochy Avicenum ANTIETROMBO PREMIUM jsou určeny k prevenci tromboembolické nemoci u ležících pacientů — tedy pro pacienty před, v průběhu a po operaci. Provedení podkolenek s inspekčním otvorem na chodidle.

Užití

Nikdy punčochy nenavlékejte pouze tahem za jejich horní okraj, navlékejte vždy postupně. Punčochy jsou určené k používání na lůžku, nikoliv při delším pohybu.
Punčochy Ize používat nepřetržitě po celou dobu hospitalizace. Při navlékání by punčocha neměla být v kontaktu s ostrými předměty (šperky). Zvýšená péče o Vaše chodidla (drsná kůže na patách) zmenší riziko poškození výrobku. Punčocha musí být natažena rovnoměrně a bez záhybů, aby došlo k nejúčinnějšímu rozložení tlaku.
Pokud používáte tělovou kosmetiku, vyčkejte s oblékáním punčoch cca 15 min. Pozor na mastné ruce.
V případě viditelného mechanického poškození punčochy nenoste a nejlépe vyměňte za nový výrobek.

Prevence

Zdravotní lýtkové antiembolické punčochy Avicenum ANTIFTROMBO PREMIUM snižují nebezpečí vzniku krevní sraženiny v nohou u pacientů během hospitalizace v nemocnici.

Vedlejší příznaky

Při správné volbě velikosti nejsou známy.

Fakta

Lze prát až při 95"C.

Poznámka

Velikost XL: obvod b (nad kotníkem): 26 - 29 cm obvod d (pod kolenem): 37 - 43 cm

Složení

70% PAD Nylon, 30% elastan Lycra.
Údaje o firmě
ARIES, a.s.
ISO 9001:2015
Www.aries.eu www.avicenum.eu

Příbalový léták