Intact Hroznový cukr s vitaminem C citron rolička—40 g

Na jazyku rychle rozpustné pastilky z hroznového cukru s vitaminem C. Není vhodný pro diabetiky a děti do 3 let.

Cena vč. DPH
23 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4005292402637 | Zbozi: 18102805

Popis produktu

Na jazyku rychle rozpustné pastilky z hroznového cukru s vitaminem C. Není vhodný pro diabetiky a děti do 3 let.

Účinné látky

Hroznový cukr
Vitamin C

Užití

Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí citronu.

Dávkování

Nechat rozpustit na jazyku. Doporučená dávka 2 - 3 pastilky denně. Není vhodné pro diabetiky a děti do 3 let.

Prevence

Vyčerpání energetických zásob organizmu.

Kontraindikace

Diabetes. Děti do 3 let. známá přecitlivělost na obsahové látky.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Diabetici mohou využívat při hypoglykemických potížích. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. 1 pastilka obsahuje 120 mg vitaminu C, což = 150% referenční hodnoty příjmu pro průměrného dospělého.

Poznámka

"Trend k léčivým prostředkům, který byl požadován stále více od spotřebitelů, v polovině 70 let, vyhovoval obzvlášť lékárníkovi z Homborgu/Saar: Dr.rer.nat.Peter Theiss, který převzal v r. 1976 místní "Markt-Apotheke". Kvůli obsáhlé vlastní výrobě léčivých prostředků v Markt-Apotheke založil v r. 1978 společně se svou ženou zdravotnicí
Barbarou Theiss Naturwaren OHG. V roce 1984 přemístili celkovou produkci do nově postavené budovy. V průmyslové východní oblasti Homburgu, při plánování výrobním střediskem, zcela v mysli filosofie firmy, se bralo na vědomí, aby způsob stavby byl šetrný k životnímu prostředí a biologicky ekologický. Stále rostoucí poptávka na léčivé a ošetřující prostředky vedla už brzy k rozšíření sortimentu výrobků. Dnes obsahuje sortiment firmy Naturwaren OHG Dr.Peter Theisse v Německu víc než 40 výrobků, strukturované do částečného sortimentu:léčivé prostředky (švédské kapky, měsíčková a kostivalová mast), přírodní kosmetika (čisté rostlinné olejové mýdla, vlasová kosmetika), přírodní a speciální kosmetika (Calendula oční komplex a komplex na tvář, výrobky z pupalky).
Povzbuzením z úspěchů výrobků v německých lékárnách začala firma Naturwaren OHG
Dr.Petera Theisse v polovině 80 let s vývozem svých výrobků do USA, Austrálie,
Nového Zélandu, Itálie, Belgie a Francie.
Za velký podíl svých úspěchů vděčí podnik však svým dřívějším angažmá počátkem 90 let na pomalu se otevírajících východoevropských trzích. Především v Polsku,
Maďarsku, Rusku, Čechách, na Slovensku a v Chorvatsku platí firma Naturwaren na předním postavení na trhu se svými výrobky proti nachlazení jako i homeopatickými prostředky na hubnutí.
V roce 1997 se začala firma uchytávat na asijském trhu. Partnerský podnik v Pekingu koordinuje marketingové a distribuční aktivity s Hongkongem, Singapurem a Kuala
Lumpur (Malajzie). Calendula oční komplex "made in Germany" se vyvinul ve velký prodejní hit a plánuje se výrobková řada tohoto roku dále rozšířit.
V současné době zaměstnává Naturwaren OHG asi 30 společností na 5 kontimentech na celém světě 400 spolupracovníků, z toho 100 v Homburgu.
Všechny Dr.Theiss přírodní léčivé prostředky, přírodní prostředky pro péči a přírodní kosmetické výrobky jsou výhradně k dostání v lékárnách.

Příbalový léták