Absorpční kalhotky DEPEND Slip Super XL—prodyšné, boky 150-170cm, savost 3950ml, 15ks

Zdravotnický prostředek

Inkontinenční prodyšné absorpční plenkové kalhotky se suchými zipy DEPEND Slip Super XL jsou určeny pro pacienty trpící těžkým stupněm inkontinence. Absorpce - 3950 ml. Ve velikosti S pro obvod pasu 150-170 cm.

Cena vč. DPH
281 Kč
Dostupnost
skladem 6 ks

PDK: 2917863 | Zbozi: 18114149

Popis produktu

Inkontinenční prodyšné absorpční plenkové kalhotky se suchými zipy DEPEND Slip
Super XL jsou určeny pro pacienty trpící těžkým stupněm inkontinence. Absorpce - 3950 ml. Ve velikosti S pro obvod pasu 150-170 cm.

Užití

Jednorázové plenkové kalhotky Depend prodyšné Slip řady Super Plus, jsou speciálně určeny pro noční použití u osob s těžkou formou inkontinence. Jemné elastické nohavičky a lemy proti protékání zabraňují protékání tekutiny po stranách. Bavlněná vnější strana je pohodlná a zajišťuje maximální diskrétnost. Jsou opatřeny indikátorem vlhkosti. Čtyři suché zipy umožňují opakované použití. Absorbují a neutralizují nežádoucí pachy. 15 plenek Slip Super Plus v balení ve velikosti XL (obvod pasu 150-170 cm).

Dávkování

Dle potřeby či doporučení praktického lékaře nebo specialisty.

Fakta

DEPENDS nabízí kompletní řadu absorpčních produktů pro osoby s lehkou až těžkou formou inkontinence. Pro osoby s lehkou formou inkontinence nabízí vložky DEPEND.
Pro pacienty, kteří trpí střední formou inkontinence jsou určeny jednorázové vložné pleny
DEPEND, které vypadají a padnou jako běžné spodní prádlo. Zůstávají pevně na svém místě, takže nabízejí pohodlí a diskrétnost při celodenní ochraně. Pro pacienty, kteří trpí středně těžkou formou inkontinence, jsou určeny jednorázové natahovací kalhotky
DEPEND, které vypadají a padnou jako běžné spodní prádlo. Zůstávají pevně na svém místě - nabízejí pohodlí a diskrétnost při celodenní ochraně. Pro osoby s těžkou formou inkontinence jsou určeny plenkové kalhotky.
Údaje o firmě www.depend.cz
Společnost Kimberly-Clark byla založena již v roce 1872 a od té doby usiluje o zpříjemnění Vašeho života. Patří k předním výrobcům spotřebního zboží. V Evropě má přední pozici v prodeji papírových výrobků: Huggies, Kleenex, Andrex, Scottex, Hakle,
Kotex a Camelia.
V roce 1996. vstoupila americká společnost Kimberly-Clark na český trh. Ve východočeské Jaroměři od společnosti Zisoft-BOBI koupila závod na výrobu dětských jednorázových plenek značky Bobi. Oblíbené plenky s obrázkem krtečka na obalu byly postupně nahrazeny světově oblíbenou značkou Huggies.
V Jaroměři se dnes vyrábějí nejen plenky Huggies, ale i pomůcky pro pacienty trpící inkontinencí značky BobiAbsorba. Kimberly-Clark provozuje i výrobní závod v Litovli, kde se vyrábí výrobky dámské hygieny značky Lidie. Na českém trhu společnost nabízí svým zákazníkům výrobky značky Huggies, Kleenex, Kotex, BobiAbsorba a Hakle.

Příbalový léták