Absorpční kalhotky DEPEND Slip Super Plus M—prodyšné, boky 80-120cm, savost 3420ml, 15ks

Zdravotnický prostředek

Prodyšné plenkové kalhotky DEPEND Slip Super Plus jsou určeny pro noční použití u osob s těžkou formou inkontinence. Vyrobené z jemného hypoalergenního materiálu i pro citlivou pokožku. Mají indikátor vlhkosti, elastické lemy proti protékání.

Cena vč. DPH
281 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 2936814 | Zbozi: 18120504

Popis produktu

Prodyšné plenkové kalhotky DEPEND Slip Super Plus jsou určeny pro noční použití u osob s těžkou formou inkontinence. Vyrobené z jemného hypoalergenního materiálu i pro citlivou pokožku. Mají indikátor vlhkosti, elastické lemy proti protékání.

Užití

Jednorázové prodyšné plenkové kalhotky Depend Slip řady Super Plus, jsou speciálně určeny pro noční použití u osob s těžkou formou inkontinence. Jemné elastické nohavičky a lemy proti protékání zabraňují protékání tekutiny po stranách. Bavlněná vnější strana je pohodlná a zajišťuje maximální diskrétnost. Jsou opatřeny indikátorem vlhkosti. Čtyři suché zipy umožňují opakované použití. Absorbují a neutralizují nežádoucí pachy. 15 plenek Slip Super Plus v balení ve velikosti M (obvod pasu 80-120 cm).

Dávkování

Dle potřeby.

Fakta

DEPEND nabízí kompletní řadu absorpčních produktů pro osoby s lehkou až těžkou formou inkontinence. Pro osoby s lehkou formou inkontinence nabízí vložky DEPEND.
Pro pacienty, kteří trpí střední formou inkontinence jsou určeny jednorázové vložné pleny
DEPEND, které vypadají a padnou jako běžné spodní prádlo. Zůstávají pevně na svém místě, takže nabízejí pohodlí a diskrétnost při celodenní ochraně. Pro pacienty, kteří trpí středně těžkou formou inkontinence, jsou určeny jednorázové natahovací kalhotky
DEPEND, které vypadají a padnou jako běžné spodní prádlo. Zůstávají pevně na svém místě - nabízejí pohodlí a diskrétnost při celodenní ochraně. Pro osoby s těžkou formou inkontinence jsou určeny plenkové kalhotky.

Poznámka

Společnost Kimberly-Clark byla založena již v roce 1872 a od té doby usiluje o zpříjemnění Vašeho života. Patří k předním výrobcům spotřebního zboží. V Evropě má přední pozici v prodeji papírových výrobků: Huggies, Kleenex, Andrex, Scottex, Hakle,
Kotex a Camelia.
V roce 1996. vstoupila americká společnost Kimberly-Clark na český trh. Ve východočeské Jaroměři od společnosti Zisoft-BOBI koupila závod na výrobu dětských jednorázových plenek značky Bobi. Oblíbené plenky s obrázkem krtečka na obalu byly postupně nahrazeny světově oblíbenou značkou Huggies.
V Jaroměři se dnes vyrábějí nejen plenky Huggies, ale i pomůcky pro pacienty trpící inkontinencí značky BobiAbsorba. Kimberly-Clark provozuje i výrobní závod v Litovli, kde se vyrábí výrobky dámské hygieny značky Lidie. Na českém trhu společnost nabízí svým zákazníkům výrobky značky Huggies, Kleenex, Kotex, BobiAbsorba a Hakle.
Údaje o firmě www.depend.cz

Příbalový léták