Zajíc Pohankový nápoj—400g

Pohankový nápoj je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je vyroben na základě tepelně upravené pohanky, která je vyhledávanou součástí racionální výživy pro její mnohostranné využití.

Cena vč. DPH
65 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 2708684 | Zbozi: 18105228

Popis produktu

Pohankový nápoj je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu.
Je vyroben na základě tepelně upravené pohanky, která je vyhledávanou součástí racionální výživy pro její mnohostranné využití.

Užití

Nápoj je vhodný pro široký okruh spotřebitelů k běžné denní spotřebě, zvláště pro alergiky na kravské mléko, pro bezlepkovou dietu, pro jedince se zažívacími obtížemi a osoby s vysokou hladinou cholesterolu. Uvítají jej také zájemci o racionální výživu.
Pohankový nápoj Zajíc je vhodný pro přípravu nápoje, koktejlů, kakaa, cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček, těsta a je výbornou pochoutkou do kávy a čaje. Lze jej použít všude tam, kde klasické mléko. Při používání se nesráží a je snadno rozpustný. Příprava pouze s vodou.

Dávkování

Dle chuti a potřeby.
Rozmíchejte 25g, t.j. 2 polévkové nebo 6 kávových lžic práškového nápoje ve 250ml horké vody.
Při přípravě studeného nápoje je vhodné použít mixér.

Složení

Glukózový sirup, sójový olej, sladidlo maltitol, pohanková mouka 7%, stabilizátor fosforečnany draselné a karagenan, kaseinát sodný, protispékavá látka oxid křemičitý, aroma, jedlá sůl, emulgátor E 481, antioxidant extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, barvivo karoteny. Může obsahovat stopy sójové bílkoviny.
Údaje o firmě www.mogador.cz

Příbalový léták