Walmark Proenzi Intensive—120 tablet

Proenzi® Intensive přináší to nejlepší pro Váš pohyb. Jeho nekompromisní složení bylo vyvinuto na základě hlubokých znalostí kloubní výživy a problematiky pohybového aparátu.

Cena vč. DPH
779 Kč
Dostupnost
skladem 4 ks


PDK: 3516383 | Zbozi: 18121973

Popis produktu

Proenzi© Intensive přináší to nejlepší pro Váš pohyb. Jeho nekompromisní složení bylo vyvinuto na základě hlubokých znalostí kloubní výživy a problematiky pohybového aparátu.

Užití

Proenzi© Intensive přináší to nejlepší pro Váš pohyb. Jeho nekompromisní složení bylo vyvinuto na základě hlubokých znalostí kloubní výživy a problematiky pohybového aparátu.
Výtažky z tradičně používané vrby bílé (Salix alba) a kurkumy dlouhé (Curcuma longa), používané v Ajurvédě, pomáhají udržet klouby zdravé, pružné a pohyblivé.
Boswellia serrata extrakt přispívá k normální funkci kloubů.
Proenzi obsahuje kombinaci 3 základních stavebních složek kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání, které jsou lidskému tělu vlastní: kolagen typu II, glukosamin sulfát a klouby než kolagen samotný.
Vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.
Mangan napomáhá normální tvorbě pojivových tkání.
Patentovaný BioPerine© (extrakt z pepřovníku černého) — podpůrná složka přírodního původu, která zlepšuje vstřebávání některých minerálů, vitamínů a dalších látek až o 80 %".

Dávkování

Dospělí 2 tablety 1x denně nebo 1 tabletu 2x denně. Děti od 12 let 1 tabletu denně.
Nejlépe po jídle, zapít tekutinou. Užívejte po dobu 2 měsíců 3x ročně. V případě potřeby a pro maximální účinnost lze užívat nepřetržitě.

Složení

Glukosamin sulfát *2KCI (z korýšů), látky protispékavé (celulóza, uhličitan vápenatý, talek), Salix alba extrakt, chondroitin sulfát, kurkumin (Curcuma longa) extrakt, stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulóza, karboxymethylcelulóza, stearát hořečnatý), barviva (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), Boswellia serrata extrakt, Piper nigrum extrakt, kyselina L-askorbová, zvlhčující látka (glycerin), glukonát manganatý, kolagen typu II.
Údaje o firmě www.proenzi.cz

Příbalový léták