Topvet Ostropestřec mariánský—extrakt 100 ml

Jaterní tkáň a trávení. Chrání buňky a tkáně před oxidativním stresem. Pomáhá udržovat normální činnost srdce a přispívá k normální hladině krevního cukru. Pomáhá detoxikaci. Podporuje přirozenou obranyschopnost.

Cena vč. DPH
173 Kč
Dostupnost
skladem 1 ks

PDK: 8594060118383 | Zbozi: 18108355

Popis produktu

Jaterní tkáň a trávení. Chrání buňky a tkáně před oxidativním stresem. Pomáhá udržovat normální činnost srdce a přispívá k normální hladině krevního cukru. Pomáhá detoxikaci.
Podporuje přirozenou obranyschopnost.

Účinné látky

Ostropestřec standardizovaný extrakt

Užití

Ostropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek (zejména silymarinu), které se s úspěchem používají jako prostředek pro podporu normální činnost jaterní tkáně a trávení. Chrání buňky a tkáně před oxidativním stresem. Pomáhá udržovat normální činnost srdce a přispívá k normální hladině krevního cukru. Pomáhá detoxikaci.
Podporuje přirozenou obranyschopnost.

Dávkování

3 x denně 1— 2 ml (15 — 30 kapek), nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Dodržujte cyklus podání 4 týdny a 1 týden vysadit.

Kontraindikace

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy případy jakýchkoliv nepříznivých účinků, Interakce nejsou známy. Při zvýšené náchylnosti k alergiím je vhodné aplikovat v kombinaci se šišákem bajkalským.

Poznámka

Rostlinné výtažky mají při delší době sklon k tvorbě zákalu, který nemá vliv na účinek.
Při přetrvávání obtíží, nebo nedostaví-li se očekávaný účinek při používání, je žádoucí se co nejdříve poradit s lékařem. Jedná se o doplněk stravy.
Údaje o firmě
Wwww.topvet.cz

Příbalový léták