Svorto 122 Gelové vložky masážní vel. 43-44—1 pár

Zdravotnický prostředek

Gelové vložky snižující únavu při dlouhém stání nebo chůzi, zlepšují krevní oběh. Textilní povrch saje pot, snadný způsob čištění.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 8594023814666 | Zbozi: 18140924

Popis produktu

Gelové vložky snižující únavu při dlouhém stání nebo chůzi, zlepšují krevní oběh. Textilní povrch saje pot, snadný způsob čištění.

Užití

Vložky obsahují tekutý, netoxický gel, který proudí patentovaným regulačním systémem mezi dvěma vrstvami pružného plastu slepenými po obvodu vložky. Dynamické proudění kapaliny terapeuticky procvičuje svaly chodidel a nohou a tím zlepšuje jejich funkci z hlediska podpory proudění krve v žilním systému.
Pro příjemný styk s nohou je vrchní část vložek překryta bavlněným textilem sajícím pot.
Vložky zaručují nejen vrcholové pohodlí, ale také omezení nárazu, únavy a bolesti chodidel. Jejich každodenní používání může rovněž přispět k úlevě např. při otocích chodidel, zábnoucích nohách, svalové bolesti a bolesti zad způsobené dlouhodobým stáním nebo chozením. Vložky lze použít při léčbě křečových žil, artritidy, bolesti holenního svalu a kotníku, v závislosti na konkrétních okolnostech.

Dávkování

Každou vložku lze použít pro dvě velikostní čísla - lze ji přizůsobit zastřižením dle označení ve špici.

Příznaky

Anatomický tvar jednotlivých částí vložek, mezi kterými se přelévá tekutý gel. zajišťuje stabilitu při chůzi i stání a je patentován.

Vedlejší příznaky

Během prvních 14-ti dnů můžete cítit mírou bolest nebo teplo, je to známka léčebného účinku. Doporučujeme proto vložky zpočátku nosit pouze kratší dobu, kterou postupně prodloužíme až na celodenní nošení.

Fakta

Vložky s tekutým gelem lze prát v pračce při 60"C.
Ve velmi nepravděpodobném případě, kdy dojde k uniknutí tekuté náplně, vyčistěte vnitřek obuvi vodou s mýdlem. Tekutá náplň obuv nepoškozuje. Gel je netoxický.
Údaje o firmě
Www.svorto.cz

Příbalový léták