Sunar Rozpustný nápoj Jablko—200 g

Rozpustný nápoj jablečný v prášku, s vitamínem C, bez konzervantů. Lze podávat za tepla i za studena. Lze podávat v lahvi nebo v hrníčku. Výborná rozpustnost. Od ukončeného 6.měsíce. Obsah balení 200 g = 4 l nápoje.

Cena vč. DPH
117 Kč
Dostupnost
skladem 1 ks

PDK: 8592084404093 | Zbozi: 18104477

Popis produktu

Rozpustný nápoj jablečný v prášku, s vitamínem C, bez konzervantů. Lze podávat za tepla i za studena. Lze podávat v lahvi nebo v hrníčku. Výborná rozpustnost. Od ukončeného 6.měsíce. Obsah balení 200 g = 4 | nápoje.

Užití

Díky osvěžujícímu rozpustnému nápoji s příchutí jablka a vitaminem C můžete doplnit pitný režim Vašeho nejmenšího. Neobsahuje konzervační látky ani barviva. Vhodný od ukončeného 6. měsíce - Lze podávat za tepla i za studena - Lze podávat v lahvi nebo v hrníčku - Výborná rozpustnost - Vitamín C - Bez konzervantů - Od ukončeného 6. měsíce - Obsah balení 200 g = 4 | nápoje
Návod na přípravu: 1. Převařte pitnou vodu. Doporučujeme používat vodu vhodnou pro kojence. 2. Převařenou vodu ochlaďte (na 40 *C) a ve 100 ml rozpusťte 2 zarovnané lžičky (5 g) granulátu. 3. Zamíchejte. Nepřislazujte. Lze podávat za tepla i za studena.
Dodržujte návod na přípravu.
Připravený nápoj spotřebujte do 12 hodin.
Doporučená denní dávka je 100 ml nápoje připraveného podle návodu na přípravu.

Dávkování

Ve 100 ml rozpusťte 2 zarovnané lžičky (5 g) granulátu.

Kontraindikace

Nekonzumujte při známé přecitlivělosti na některou složku produktu.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Při podávání nápoje z láhve doporučujeme lahev přidržet a nenechávat ji dítěti jako náhradu za dudlík. Přispějete tak k ochraně proti zubnímu kazu. K podávání nápoje používejte co nejdříve lžičku nebo dětský hrníček. Dbejte na pravidelnou zubní hygienu.

Složení

Glukóza, maltodextrin, prebiotická vláknina inulin (3 %), sušená jablka v prášku 2,2 % (sušená jablečná šťáva a jablečná dřeň - odpovídá 9,9 % čerstvých jablek, maltodextrin, regulátor kyselosti: kyselina citronová), extrakt z šípku, přírodní jablečné aroma, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, extrakt z fenyklu, vitamin C.
Údaje o firmě
Www.sunar.cz

Příbalový léták