Dětský BIO Pohádkový čaj Pohádková zahrádka—20x 2g

4 druhy dětských ovocných a bylinných čajů v jedné krabičce. Jahodový se smetanou, Lesní směs s malinou, Na imunitu s jahodníkem, Zahradní směs s meduňkou.

Cena vč. DPH
44 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3861243 | Zbozi: 18131826

Popis produktu

4 druhy dětských ovocných a bylinných čajů v jedné krabičce. Jahodový se smetanou,
Lesní směs s malinou, Na imunitu s jahodníkem, Zahradní směs s meduňkou.

Užití

Směs dětských ovocných a bylinných čajů porcovaných v nálevových sáčcích. Čaj je určený pro běžné pití dětem již od 9. měsíce. V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte ho kojencům z láhve se savičkou, použijte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšení kazivosti zubů. Maximální dávka cukru na 1 hrnek (250 ml vody) je 12,5 g (max. 5 g/100 ml). 1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 min. vyluhovat.

Dávkování

Děti od ukončeného 9. měsíce 1 šálek za den. Děti od 3 let 2-3 šálky za den.

Složení

Jahodový se smetanou Složení: Šípek plod, ibišek květ, rakytník plod, ostružiník list, jahodník list, jahoda plod 5%, přírodní aroma, anýz plod, přírodní smetanové aroma 1%.
Lesní směs s malinou Složení: Sípek plod, ibišek květ, rakytník plod, ostružiník list 10%, přírodní aroma, jahodník list 5%, máta nať, lékořice kořen, malina plod 2%, borůvka plod 1%.
Na imunitu s jahodníkem Složení: Šípek plod 25%, rakytník plod 10%, ibišek květ, heřmánek květ, ostružiník list, jahodník list 10%, máta nať, černý rybíz plod, lékořice kořen, měsíček květ.
Zahradní směs s meduňkou Složení: Jablko plod 24%, ibišek květ, rakytník plod 15%, ostružiník list, meduňka nať 10%, přírodní aroma, třešeň plod 5%, černý rybíz plod 5%, anýz plod, skořice kůra.
Údaje o firmě www.apotheke.cz

Příbalový léták