Sunar Rozpustný nápoj Dobrou noc—200 g

Sunar Rozpustný nápoj Dobrou noc—200 g

Rozpustný nápoj hruškový s meduňkou v prášku, s vitamínem C, bez konzervantů*. Lze podávat za tepla i za studena. Lze podávat v lahvi nebo v hrníčku. Výborná rozpustnost. Od ukončeného 4.měsíce. Obsah balení 200 g = 4 l nápoje.

Cena vč. DPH
109 Kč
Dostupnost
skladem 1 ks


PDK: 8592084404130 | Zbozi: 18104398

Popis produktu

Rozpustný nápoj hruškový s meduňkou v prášku, s vitamínem C, bez konzervantů“. Lze podávat za tepla i za studena. Lze podávat v lahvi nebo v hrníčku. Výborná rozpustnost.
Od ukončeného 4.měsíce. Obsah balení 200 g = 4 | nápoje.

Užití

Díky osvěžujícímu rozpustnému nápoji s příchutí meduňky a hrušky a vitaminem C můžete doplnit pitný režim vašeho nejmenšího. Neobsahuje konzervační látky ani barviva. Vhodný od ukončeného 4. měsíce * Lze podávat za tepla i za studena * Lze podávat v lahvi nebo v hrníčku * Výborná rozpustnost * Vitamín C * Bez konzervantů * Od ukončeného 4. měsíce * Obsah balení 200 g = 4 I nápoje
Návod na přípravu: 1. Převařte pitnou vodu. Doporučujeme používat vodu vhodnou pro kojence. 2. Převařenou vodu ochlaďte (na 40 *C) a ve 100 ml rozpusťte 2 zarovnané lžičky (5 g) granulátu. 3. Zamíchejte. Nepřislazujte. Lze podávat za tepla i za studena.
Dodržujte návod na přípravu.
Připravený nápoj spotřebujte do 12 hodin.
Doporučená denní dávka je 100 ml nápoje připraveného podle návodu na přípravu.

Dávkování

Ve 100 ml rozpusťte 2 zarovnané lžičky (5 g) granulátu.

Kontraindikace

Nekonzumujte při známé přecitlivělosti na některou složku produktu.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Při podávání nápoje z láhve doporučujeme lahev přidržet a nenechávat ji dítěti jako náhradu za dudlík. Přispějete tak k ochraně proti zubnímu kazu. K podávání nápoje používejte co nejdříve lžičku nebo dětský hrníček. Dbejte na pravidelnou zubní hygienu.

Složení

Glukóza, maltodextrin, prebiotická vláknina inulin (3%), extrakt z meduňky 1,25%, sušené hrušky v prášku 0,85%(hruškový koncentrát, maltodextrin), přírodní hruškové aroma, vitamín C.
Údaje o firmě
Www.Sunar.cz

Příbalový léták