Solingen Nůžky na nehty s manikúrní špičkou—CE-743

Nůžky na kůži s manikurovou špičkou. Jsou ručně vyrobeny z jakostní nástrojové oceli. Jsou určeny především pro použití v domácnosti.

Cena vč. DPH
434 Kč
Dostupnost
skladem 1 ks


PDK: 4006691000424 | Zbozi: 18125640

Popis produktu

Nůžky na kůži s manikurovou špičkou. Jsou ručně vyrobeny z jakostní nástrojové oceli.
Jsou určeny především pro použití v domácnosti.

Užití

Nůžky s manikurovou špičkou na stříhání kůžičky u nehtů na rukou.

Dávkování

Není stanoveno.

Fakta

Neponechávat ve vlhkém prostředí.

Poznámka

P-SHINE
Japonská manikůra P-SHINE je speciální metoda úpravy nehtů pomocí pravého včelího vosku. Jedná se o zdokonalenou techniku manikúry. Regenerace vlastních nehtů -
P-SHINE zbaví nehty lámání a třepení, dodá jim lesk a pružnost. Současně také prokrví nehty a zabezpečí tak jejich zdravý růst. Tento způsob ošetření je vhodný jak pro ženy tak pro muže.
Modelace nehtů UV gelem
Už dávno odzvonilo extrémně dlouhým, špičatým a křiklavě barevným nehtům. Móda směřuje k střízlivějšímu pojetí, v němž hlavní roli hraje nenápadná elegance dokonalost tvaru a barvy. Je to jakýsi návrat k přírodě, a také k přirozeným či zemitým barvám.
Umělé nehty by měly být k nerozeznání od nehtů přírodních.
Nehty, které jsou módní, nejsou příliš dlouhé, neměly by převyšovat polovinu lůžka. Nosí se tvary zaoblené do různých špiček, oválné až tzv. sguare form, což je hranatá forma nebo-li lopatičky - jsou teď nejmódnější.
Francouzská manikúra
Se v dnešní době stala opravdu módní záležitostí. Jde o módní trend, který překonal více módních období a je stále velmi aktuální. Tato manikůra se nejvíce hodí k rovnějšímu tvaru a kratší délce nehtů. Volné špičky nehtů jsou kontrastně bíle nalakovány.
Studené nebo teplé parafínové zábaly
Není žádným tajemstvím, že pěstěné ruce se zdravou vláčnou pokožkou a pěknými nehty dokáží velkou měrou přispět k dokonalému vzhledu.
Upravené ruce - to neznamená jen krásné nehty, ale i krásnou svěží pokožku, v žádném případě hrubou, suchou či popraskanou kůži. Pak by i sebelépe vyvedená díla na nehtech vyzněla na prázdno. Proto rukám čas od času dopřejme důkladnou regeneraci.

Příbalový léták