Seni Care Čisticí a ošetřující tělová pěna—500 ml

Čistící a ošetřující tělová pěna je vhodná pro ošetření a očištění podrážděné pokožky. S extraktem z oliv, panthenolem, betainem z cukrové řepy a lněným biokomplexem, obsah 500 ml.

Cena vč. DPH
149 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 3977064 | Zbozi: 18135346

Popis produktu

Čistící a ošetřující tělová pěna je vhodná pro ošetření a očištění podrážděné pokožky. S extraktem z oliv, panthenolem, betainem z cukrové řepy a Iněným biokomplexem, obsah 500 ml.

Účinné látky

Extrakt z olivového oleje
Panthenol
Sinodor

Užití

Protřepejte nádobu, otočte ji tryskou směrem dolu a vytlačte pěnu na pokožku ze vzdálenosti cca 10 cm. Jemně pěnu rozetřete a po 1-2 minutách setřete ručníkem nebo utěrkou. Opakujte podle rozsahu znečištění.

Dávkování

Pro užití několikrát denně.

Příznaky

Znečištění, podrážděná pokožka.

Prevence

Zabraňuje podráždění pokožky. Obsahuje Sinodor, přírodní složku, neutralizující pachy.

Fakta

Mycí a pečující tělová pěna Seni Care je vyrobena na přírodní bázi. Obsahuje extrakt z oliv, zvláčňující panthenol a betain z cukrové řepy, který zabraňuje podráždění pokožky.
Je rovněž obohacena o zklidňující Iněný biokomplex. Obsahuje látku, která pohlcuje pach moči. Používá se na tzv.suché mytí, tedy bez použití vody a mýdla.

Poznámka

Dermatologicky testováno. Nádoba je pod tlakem, chraňte před slunečním zářením a teplotou nad 50"C. Neházejte nádobu do ohně ani nestříkejte obsah do otevřeného ohně nebo na jakýkoliv rozpálený materiál. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek je vysoce hořlavý.
Údaje o firmě
Wwww.tzmo.cz
Wwww.seni.cz

Příbalový léták