Pedicare na rozpraskané paty—krém

Regenerační krém pro péči o rozpraskané paty a kůži chodidel. Obsahuje speciální složky pro změkčení a zvlhčení popraskané kůže na patách. Obnovuje hrubé, suché, rozpraskané paty. Ulevuje od bolesti, zároveň zabraňuje vzniku infekce.

Cena vč. DPH
108 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 8594009626344 | Zbozi: 18107033

Popis produktu

Regenerační krém pro péči o rozpraskané paty a kůži chodidel Obsahuje speciální složky pro změkčení a zvlhčení popraskané kůže na patách. Obnovuje hrubé, suché, rozpraskané paty. Ulevuje od bolesti, zároveň zabraňuje vzniku infekce.

Účinné látky

Kyselina glykolová, Climbazol, pirocton olamin
Salvějová silice, Panthenol, Glycerin, Urea
Shea Butter

Užití

Regenerační krém pro péči o rozpraskané paty a kůži chodidel. Krém kůži dobře promastí a změkčí ztvrdlé vrstvy rozpraskané kůže. Při pravidelném používání vrátí pokožce přirozenou pružnost a odolnost. Působí proti vysychání kůže na patách, zamezuje vzniku prasklin a souvisejícím nepříjemným projevům. Kyselina pantothenová je nezbytná pro udržení zdravé pokožky, urea váže vodu a podporuje olupování odumřelých kožních buněk, extrakt šalvěje působí protizánětlivě, glycerin pokožku zvláčňuje.

Dávkování

Denně na dobře umyté a osušené nohy jemně vmasírujte, nejlépe na noc.

Fakta

Panthenol, respektive kyselina pantothenová, jsou nezbytné pro udržení zdravé pokožky, při prevenci vzniku a rozvoje vrásek a dalších projevů stárnutí kůže. Podporuje také zadržování vody v pokožce, tedy její hydrataci. Velice významný je i jeho pozitivní vliv na růst a zdraví vlasů a rovněž nehtů. Jeho nedostatek se významně projeví na kůži — snížením pružnosti, rychlejším stárnutím kůže, svraskáváním a rozvojem vrásek, a na vlasech — zhoršením jejich kvality, ztrátou lesku a větší lámavostí. Urea je přírodní hydratační látka, která se přirozeně vyskytuje ve zdravé kůži. V případě suché a atopické pokožky je však její množství nedostatečné. Urea účinně váže vodu v kožních buňkách a pomáhá tak udržovat ochrannou hydrolipidickou vrstvu pokožky. Vyšší koncentrace urey podporuje olupování odumřelých kožních buněk a tím urychluje regeneraci kůže.
Údaje o firmě www.drmuller-pharma.cz

Příbalový léták