Obinadlo pružné IDEALTEX—12cm x 5m

Zdravotnický prostředek

Idealtex je elastické dlouhotažné obinadlo, vhodné jako podpůrný obvaz pohybového systému a na doléčení onemocnění žilního systému. Jen pro mobilní pacienty.

Cena vč. DPH
39 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 4049500960373 | Zbozi: 18101045

Popis produktu

Idealtex je elastické dlouhotažné obinadlo, vhodné jako podpůrný obvaz pohybového systému a na doléčení onemocnění žilního systému. Jen pro mobilní pacienty.

Užití

Idealtex se používá jako podpůrný obvaz pro pohybový systém po ošetření žilních komplexů po operacích, k doléčení onemocnění žilního systému. Používá se jen u mobilních pacientů a na zesílení tlaku přes den. V noci nebo při delším odpočinku je nutno obvaz sejmout, aby jemné cévy nebyly příliš silně stlačeny trvalým tlakem obvazu.
Součástí balení jsou svorky k bezpečné a snadné fixaci obvazu. Tkanina obvazu s tažnosti 150—170 % vytváří lehkou a střední kompresi s nízkým pracovním a vysokým klidovým tlakem.

Dávkování

Dle potřeby.

Kontraindikace

Ne u nemobilních pacientů.

Fakta

Elastické dlouhotažné obinadlo vytváří lehkou a střední kompresi s nízkým pracovním a vysokým klidovým tlakem. Vytváří rovnoměrný trvalý tlak, který působí pouze na povrchové žily. Nevytváří rytmické střídání tlaku. Dobře se přizpůsobuje tvaru končetiny.

Poznámka

Společnost HARTMANN — RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti Paul Hartmann AG do tehdejšího podniku Rico Veverská
Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v
Heidenheimu v SRN. HARTMANN — RICO je prostřednictvím své dceřiné společnosti se sídlem v Bratislavě aktivní i na území Slovenské republiky. V České republice má společnost čtyři výrobní závody.

Složení

66% bavlna, 34% latex-
Údaje o firmě
Wwww.hartmann-rico.cz

Příbalový léták