MAM Dudlík Start 0-2m silikon—1 ks

Velmi malý a lehký. Vyvinut pro novorozence a předčasně narozené děti s malou pusinkou.Velké otvory v límci umožňují cirkulaci vzduchu.

Cena vč. DPH
nedostupná
Dostupnost
nedostupné

PDK: 9001616280030 | Zbozi: 18103896

Popis produktu

Velmi malý a lehký. Vyvinut pro novorozence a předčasně narozené děti s malou pusinkou.Velké otvory v límci umožňují cirkulaci vzduchu.

Užití

Používání dudlíku je doporučováno Americkou pediatrickou asociací ke snížení rizika
Syndromu náhlého úmrtí -JAK A PROČ BY MĚL BÝT DUDLÍK POUŽÍVÁN : Používání dudlíků je doporučováno AAP( Americkou pediatrickou asociací) ke snižování rizika
SIDS. V prvních 5 až 6 měsících je sací instinkt Vašeho děťátka nejsilnější. Mezi kojením je pro Vaše dítě dudlík velmi uklidňující a není zde žádný důvod ho nepoužít.
Odborné studie ukazují, že dudlíky uspokojují dětský přirozený sací instinkt v době mezi kojením. Správný ortodontický tvar dudlíku MAM podporuje správný vývoj zoubků a patra dítěte. Nepoužívejte dudlík jako náhradu Vaší péče. Nenuťte dudlík staršímu batoleti v případě, že jej nechce.
Límec dudlíku je správně tvarován ( jemně vydutý), nezpůsobuje otlačeniny na obličeji dítěte. Dudlík je jemně vtahován sáním Vaše dítěte, to podporuje zdravý vývoj zoubků a patra.
Sterilizujete před prvním použitím - dezinfekčním roztokem, mikrovlnou nebo parní sterilizací dle návodu. Nebo vyvářejte po dobu Sminut. Nechte vychladnout dalších 5 minut před použitím. Dudlík je navržen s malým otvorem, který umožní savičce přirozeně se přizpůsobit Vašemu dítěti. Během sterilizace se může malé množství vody dostat dovnitř dudlíku. Vytlačíte jí stisknutím dudlíku sterilními kleštičkami na dudlík. Čistěte před každým použitím.Nepoužívejte abrasivní čistidla a rozpouštědla, mohou výrobek poškodit Nečistěte dudlík vlastní pusou, přenášíte tak bakterie způsobující zubní kaz.Nikdy nenamáčejte dudlík do sladkostí nebo léků, mohlo by to způsobit vznik zubního kazu.Vyměňte dudlík po 1 až 2 měsíců používání z důvodu hygieny a bezpečí.Jestliže se dudlík dostane dítěti do úst, NEPANIKARTE, nemůže být polknut.
Dudlík je navržen tak, aby šel snadno vytáhnou. Ventilační otvory umožní dýchat. Jemně odstraňte dudlík jak jen to je možné.Doporučujeme ukončit používání dudlíku ve 3.roce.Nerozebírejte na části.

Dávkování

Dle potřeby.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Velmi malý a lehký. Vyvinut pro novorozence a předčasně narozené děti s malou pusinkou.Velké otvory v límci umožňují cirkulaci vzduchu a předchází podráždění jemné pleti kolem úst.

Poznámka

Používání dudlíku je doporučováno Americkou pediatrickou asociací ke snížení rizika
Syndromu © náhlého © úmrtí.Tento © výrobek © splňuje standardy © evropské © normy
BSEN1400-Child use and care articles. Více informací najdete uvnitř.MAM DUDLÍKY
JSOU BEZPEČNÉ A ZDRAVÉ
Všechny dudlíky MAM jsou navrhovány s velkou péči a do nejmenšího detailu. Každý dudlík je samostatně testován a 5x kontrolován v průběhu výroby. Na rozdíl od cucání prstů může být používání dudlíku snižováno postupně např. ve spánku, při hře atd.
Vědecké studie dokazují, že používání dudlíky je zastaveno dříve než cucání palce.
Údaje o firmě
Wwww.markdistri.cz infoAmarkdistri.cz www.mambaby.com

Příbalový léták