Lubrikač.gel Ty&Já parf.vůní jahody Dr.Mülle—100 ml

Zdravotnický prostředek

Lubrikační gel Ty & JÁ je zdravotnický prostředek pro zachování přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění intimních prožitků.

Cena vč. DPH
139 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594009623657 | Zbozi: 18132898

Popis produktu

Lubrikační gel Ty 4 JA je zdravotnický prostředek pro zachování přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění intimních prožitků.

Účinné látky

Hydroxyethylceluloza
Agua

Užití

Lubrikační gel Ty 4 JA je zdravotnický prostředek pro zachování přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění a obohacení intimních prožitků. Odstraňuje nepříjemné bolestivé pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice. Lze jej použít společně s kondomem. Lubrikační gel je také vhodný pro snadnější zavádění teploměru nebo menstruačních tampónů do pochvy a měření rektální teploty. Je založen na vodní bázi, neobsahuje oleje a barviva. Nezanechává skvrny. Nevstřebává se do organismu.
Nenahrazuje antikoncepci!
Lubrikační přípravek je pomalu tekoucí až polotuhý gel s vysokým obsahem vody, určený k aplikaci na pohlavní orgány před pohlavním stykem. Moderní lubrikační gely obsahují jako kluznou látku hydroxyethylcelulózu — modifikovanou přírodní celulózu, která nemá žádné vedlejší účinky a nepoškozuje prezervativy. Použitím gelu se zvyšuje kluznost a tím se omezí vznik mikrotraumat (drobných oděrek), ke kterým obvykle při sexuálním styku dochází, a také se snižuje možnost přenosu infekce. Gel může obsahovat antisepticky a antimykoticky působící látky (velmi účinný a oblíbený je v této aplikaci
Tea Tree Oil), které omezují riziko přenosu infekce.
Zvlhčení pohlavních orgánů při vzrušení je jednou z podmínek zdárného průběhu pohlavního styku a dosažení orgasmu u ženy. Vhodný lubrikační gel zpříjemní intimní chvíle. Máte-li však během styku bolesti, je třeba, aby lékař vyloučil onemocnění!

Dávkování

Dle potřeby.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Fakta

Společnost Dr. Můller Pharma byla certifikována společností TUV Rheinland a rozšiřuje své produkty o novou kategorii - zdravotnické prostředky. Nezávislý audit potvrdil kvalitu, na kterou Dr. Můller Pharma pečlivě dbá a která je určena právě pro vás. Nově k zdravotnickým prostředkům patří nyní lubrikační gely Ty4Já©, Tea Tree Oil lubrikační gel a Tea Tree Oil vaginální gel.

Poznámka

Dr. Můller Pharma s.r.o. nabízí širokou řadu přípravků pro péči o pleť, vlasy, rty, (s obsahem Panthenolu, Tea Tree Oil, Ichthammolu, Coenzymu 10, Vitaminu E atd.), bylinných sirupů proti kašli, řadu pro péči o pokožku diabetiků, doplňků stravy apod.
Údaje o firmě www.muller-pharma.cz

Příbalový léták