Leros TORMENTAN—20 nálevových sáčků

Leros TORMENTAN—20 nálevových sáčků

Humánní léčivý přípravek

Leros Tormentan se používá se při průjmech.Obsažené třísloviny, flavonoidy a silice chrání sliznici trávicího traktu, působí protizánětlivě a uvolňují křeče. Čtěte pozorně příbalový leták.

Cena vč. DPH
61 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594740499405 | Zbozi: 18100056

Popis produktu

Leros Tormentan se používá se při průjmech.Obsažené třísloviny, flavonoidy a silice chrání sliznici trávicího traktu, působí protizánětlivě a uvolňují křeče. Čtěte podrobně příbalový leták.

Účinné látky

Myrtilli fructus
Tormentillae radix
Sanguisorbae radix

Užití

Leros Tormentan směs rostlinných drog s protiprůjmovým účinkem. Působí protizánětlivě, proti nadýmání a plynatosti, uvolňuje křeče. Hlavním nositelem účinku jsou léčivé rostliny s obsahem tříslovin, flavonoidů a silic, které chrání sliznici trávicího traktu, působí protizánětlivě a uvolňují křeče.

Dávkování

Pokud lékař neurčí jinak 1 nálevový sáček se přelije šálkem (1/4 I) vařící vody a po 15 minutách vyluhování v přikryté nádobě se vyjme, čaj se nesmí vařit. Pije se teplý, neslazený, po jídle. Dospělí, mladiství, děti od 12 let: 3x denně. Připravuje se vždy čerstvý, bezprostředně před použitím.

Příznaky

Průjem, střevní infekce.

Kontraindikace

Přecitlivělost na některou složku přípravku. Směs obsahuje šalvějovou nať, proto se nedoporučuje používání v těhotenství a v době kojení.

Fakta

Bez porady s lékařem podávejte dětem 3-4 dny. Jestliže potíže během této doby neustoupí, vyhledejte lékaře.

Příbalový léták