Leros Natur Detox čistící čaj s Vilcacorou—20x 1.5 g

Bylinný čaj s detoxikačními účinky. Čistící čaj, doplněk stravy, podporující látkovou výměnu, odplavují nežádoucí metabolity z lidského těla.

Cena vč. DPH
64 Kč
Dostupnost
skladem


PDK: 8594740104163 | Zbozi: 18102818

Popis produktu

Bylinný čaj s detoxikačními účinky. Čistící čaj, doplněk stravy, podporující látkovou výměnu, odplavují nežádoucí metabolity z lidského těla.

Účinné látky

Uncaria tomentosa

Užití

Čistící čaj, doplněk stravy, podporující látkovou výměnu, odplavují nežádoucí metabolity z lidského těla, posilující funkci střev a ledvin.

Dávkování

Dospělí 3 - 6 šálků denně, děti od 6 let 2 šálky denně.

Vedlejší příznaky

Není určeno pro těhotné a kojící ženy, děti mladší 6 let.

Fakta

Nálev připravit vždy čerstvý, možno dochutit.
Bylinné čaje
Jsou jádrem sortimentu. Byliny pro výrobu těchto čajů jsou dodávány z nejčistších oblastí České republiky, kde jsou pěstovány dle zásad ekologického zemědělství. Celý proces zpracování bylin a výroby bylinných čajů podléhá přísné kontrole, která se používá u farmaceutických výrobků. Samozřejmostí je zpracovávání bylinných produktů bez chemických a konzervačních přísad a aroma pod vedením zkušených farmaceutů.

Poznámka

Společnost LEROS vyrábí v současné době okolo 160 druhů různých produktů. Jedná se o kompletní sortiment bylinných léčivých čajů a čajových směsí, dále pak o širokou paletu ovocných, černých, zelených i rooibos čajů. Velmi oblíbené jsou například produkty řady LEROS BABY, které jsou určeny pro děti a jejich maminky, dále produkty prémiové řady MILLENIUM a MILLENIUM Vital. Při výrobě ovocných čajů řady MILLENIUM byla použita nová technologie spočívající v separaci vůní do mikrokapslí. Aroma se z těchto kapslí uvolňuje až po přelití čajového sáčku vařící vodou. Čaje řady MILLENIUM Vital zase obnovují síly při únavě, vyčerpání, po sportovním výkonu i při velké pracovní zátěži.
Snižují riziko civilizačních chorob. Výrobky řady LEROS Natur jsou čistě bylinné, bez umělých, chemických a konzervačních látek, umělých aroma a jiných nepopulárních látek. V současné době probíhá dokončování dalších novinek. Věříme, že si získají svého klienta stejně dobře, jako naše ostatní produkty.
Společnost LEROS vyvinula výrobky pro prevenci i léčení různých onemocnění.
Farmaceutický sortiment tedy obsahuje byliny a bylinné směsi pro základní lékařské indikace. Ve formě sypaných čajů nebo ve formě nálevových sáčků se pak tyto čaje dostanou do lékáren a ke svému spotřebiteli. V zimních měsících máme pro vás připravené čajové směsi, které se používají zejména při chorobách dýchacích cest. Na jaře můžete použít čajové směsi, které příznivě ovlivňují metabolismus. Pro léto pak tradiční čajové směsi, která se používají při akutních infekčních onemocněních a chronických zánětech močových cest.
O byliny pro své čaje se společnost LEROS stará již od samého počátku. Některé byliny pěstují zemědělci v těch nejčistších oblastech České republiky, dle zásad ekologického zemědělství, ostatní společnost vykupuje. Přísná kontrola dodávaných surovin, nejnovější technologie a odborný dohled zkušených farmaceutů zaručují tu nejlepší kvalitu pro naše výrobky.
Údaje o firmě
Wwww.leros.cz

Příbalový léták