Lepicol PLUS trávicí enzymy—180 g

Lepicol PLUS - formule 4 v 1 (živé kultury, vláknina, inulín a trávicí enzymy), doplněk stravy s vysokým obsahem vlákniny.

Cena vč. DPH
299 Kč
Dostupnost
skladem 1 ks

PDK: 8594028190390 | Zbozi: 18102508

Popis produktu

Lepicol PLUS - formule 4 v 1 (živé kultury, vláknina, inulín a trávicí enzymy), doplněk stravy s vysokým obsahem vlákniny.

Užití

Lepicol plus+ je multi-vlákninový přípravek obsahující jemné psyllium, které přispívá k udržování normálního pohybu střev, dále pak inulín, tedy prebiotickou vlákninu. Tyto dvě složky vám mohou pomoci zajistit si doporučovanou denní dávku vlákniny. Třetí klíčovou složkou je 5 kmenů živých kultur, které se přirozeně vyskytují v trávicím ústrojí zdravého člověka.
Lepicol plus+ má pro vás extra benefit, a sice v tom, že obsahuje trávicí enzymy a tři botanické složky, kořen zázvoru, lístky máty peprné a fenyklové semínko.

Dávkování

Doporučené dávkování: užívejte nejlépe 10 minut před jídlem. Před použitím dózu protřepejte.
Dospělí: 1-2 čajové lžičky (5-10g) rozmíchejte v menším množství vody nebo ovocné šťávy (asi 100 ml) jednou nebo dvakrát denně a ihned vypijte. Zapijte další vodou nebo ovocnou šťávou (asi 200 ml). Doporučujeme začít s nižší dávkou a postupně zvyšovat dle individuálních potřeb (maximálně 10 g dvakrát denně).
Děti: - 1 čajovou lžičku (2,5-5g) rozmichejte v menším množství vody nebo ovocné šťávy (asi 100 ml) jednou nebo dvakrát denně a ihned podejte dítěti k vypití. Podávání Lepicolu plus+ dětem mladším 12 let by rodiče měli konzultovat s lékařem.
Těhotné ženy: Lepicol plus+ je vhodný i pro těhotné, ale, tak jako i u jiných doplňků stravy, doporučujeme konzultaci s lékařem.
UPOZORNĚNÍ
Užívání Lepicolu bez tekutin může zapříčinit, že se můžete začít dusit, udržujte proto mimo dosah dětí. Pokud budete mít tu zkušenost, že vám Lepicol po užití způsobí nějaké potíže, jednoduše snižte jeho dávkování dokud potíže nezmizí. Dávkování může být poté postupně zvyšováno.

Fakta

LEPICOL PLUS je přípravek vyrobený z přírodních ingrediencí. Při jeho každodenním užívání dodá vašemu tělu dostatečný příjem vlákniny, zároveň však poskytuje živé kultury - přátelské bakterie a živiny pro růst těchto přátelských bakterií. Tato funkční kombinace se označuje jako SYMBIOTIKUM. Pro zajištění symbiotického efektu je důležité složení a poměr jednotlivých ingrediencí.
POUŽITÉ SUROVINY: psyllium - jitrocel indický 98% čistoty, frukto-oligosacharidy (inulin), lactobacillus rhamnosus PXN54, bifidobacterium bifidum PXN23, lactobacillus acidophilus
PXN35, lactobacillus plantarum PXN47, lactobacillus bulgaricus PXN39, směs trávicích enzymů - proteáza(23%), betain HCI (17%), kořen zázvoru(12%), papain(12%), máta peprná(12%), semena fenyklu(12%), bromelain(12%). NUTRIČNÍ HODNOTY, OBSAH
PROBIOTIK A ENZYMŮ na jednu dávku (10g), Energetická hodnota (kJ / Kcal) 17 JA
Vláknina (g) 8,8. Bílkoviny (g) <1. Sacharidy (g) <1. Tuk (g) <1. Sodík (g) 0,005. Živé kultury 2 miliardy (měsíční úbytek 1-2%). Trávicí enzymy (mg) 500 z toho: zázvor, papain, máta peprná, fenykl, bromelain (mg) každý 58,85, batain HCL (mg) 88,15, proteáza (mg) 117,6. LEPICOL je výrobek bezlepkový, bez fytátů, neobsahuje látky obilného ani mléčného původu, je vyroben z ingrediencí geneticky nemodifikovaných.

Poznámka

Vláknina Psyllium — rozemleté osemení jitrocele indického, které absorbuje ve vodě více než 20krát svou vlastní hmotnost, je ideálním zdrojem vlákniny pro zajištění funkčnosti
LEPICOLU v souvislosti s pohybem nestrávených zbytků potravy v trávicím ústrojí.
Živé kultury (laktobacily a bifidobakterie), jsou známé též jako přátelské bakterie a
LEPICOL obsahuje pouze speciální živé kultury (5 kmenů) ze sbírek firmy Probiotics
International Ltd. z Velké Británie.
Inulín (frukto-oligosacharidy) je extrahován z čekanky a slouží zejména jako živný substrát pro přátelské bakterie.
Údaje o firmě www.lepicol.eu

Příbalový léták