Kubík play jahoda PET—0.4 l

Ovocný nápoj vyrobený z koncentrátu mrkve a několika druhů ovoce, obohacený vitamíny. Výrobek oblíbené řady Kubíků-obal je aseptická PET lahev.

Cena vč. DPH
24 Kč
Dostupnost
skladem

PDK: 5901067460019 | Zbozi: 18108476

Popis produktu

Ovocný nápoj vyrobený z koncentrátu mrkve a několika druhů ovoce, obohacený vitamíny. Výrobek oblíbené řady Kubíků-obal je aseptická PET lahev.

Účinné látky

Glukózo-fruktózový sirup
Koncentráty z ovoce

Užití

Kubík připravil novou řadu dětských nápojů Kubík Play. Tyto nápoje jsou baleny v praktické PET obalu unikátní technologií Top Aseptic, která zaručuje, že nápoje neobsahují žádné konzervační látky ani umělá barviva. Speciální membrána v obalu a nízká teplota při plnění výrobku zaručuje jeho výbornou přírodní chuť a vysokou kvalitu.

Dávkování

Před otevřením protřepat a po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 24 hodin. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Příznaky

Případný sediment ovocno-zeleninové složky není na závadu.

Fakta

Kubík Play je unikátní řada dětských nápojů v PET balení o objemu 0,4L s 20% ovocným podílem, které jsou jedinečné svou technologií výroby, která je tzv. TOP
ASEPTIC, tzn, že jsou bez přídavku umělých barviv a konzervačních látek. Na trhu není obdobný výrobek, neboť prakticky všechny dětské nápoje obsahují konzervační látky.
Ideální je také svým balením, neboť vyhovuje mladým teenagerům - 0,3 je málo, „5 je moc, a proto je tady Kubík Play 0,4L.

Poznámka

Složení

regulátor kyselosti (kyselina citronová), vitamínová směs, aroma.
Údaje o firmě www.maspex.cz

Příbalový léták